Seat Leon Krzyż Sport, SUV coupe seat

Seat Leon Krzyż Sport, SUV coupé we Frankfurcie 2015Seat Leon Krzyż Sport, SUV coupé we Frankfurcie 2015Seat Leon Krzyż Sport, SUV coupé we Frankfurcie 2015Seat Leon Krzyż Sport, SUV coupé we Frankfurcie 2015

Frankfurt Motor Show 2015

W tej chwili jest to prototyp, ale Seat Leon Krzyż Sport trwoni atrakcyjny dla każdego z porów. Przedstawione na majestatyczne widowisko Volkswagen noc Frankfurt przed 2015 hiszpańska firma pokazuje, jak można stać się w przyszłości SUV charakter sportowy.

I pasja sportowa, która wyróżnia Seat całej swojej historii jest bardzo obecny w Lew Krzyż Sport. W rzeczywistości, punktem wyjścia w jego rozwoju należy szukać w ekscytującej wersji Leon Cupra SC, z którym dzieli silnik benzynowy 2,0 litrów podwójny system (bezpośrednie / pośrednie) wtrysk i zoptymalizowane do wykonywania 300 KM moc. Maksymalny moment obrotowy 38.79 mkg stwierdzono przy 1800 obrotach na minutę, podczas gdy pudełko jest nazwa wybrana zmiany dwusprzęgłową DSG.

w Lew Krzyż Sport, system Napęd na cztery koła (Z Haldex piąty układ generacji wyposażonego w sprzęgło wielotarczowe z hydraulicznego uruchamiania i sterowania elektronicznego) jest odpowiedzialny za przenoszenie do masy wszystkich sił, a elektroniczny różnicowy o ograniczonym poślizgu zapewnia również potrzebną dawkę silnika przy dokonywaniu przyczepności i oni potrzebują. Z ciała na wysokości 4,1 cm od Leon Cupra SC, hiszpańska firma ogłosiła dla Lew Krzyż Sport przyspieszenie 0 do 100 kilometrów na godzinę w 4,9 sekundy.

sport boyscout

w Projekt Lion Krzyż Sport Typowe elementy mieszające Compactos sportowe wraz z innymi szczegółami projektu, które często charakteryzują takich pojazdów SUV i crossover. Dlatego też nie brak dużych opon zamontowanych na kołach bitono 19 cal, stopowych etapów bardzo wyraźny koła, różne strefy ochrony ciała i jej spodzie, do bagażnika dachowego stojaku czterech gniazd spalinowych i, Oczywiście, charakterystyczny reflektory i tylne światła technologia Full LED.

dwukolorowe farby zewnętrzne Lion Krzyż Sport pomarańczowy i czarny jest zasadniczo taka sama, jak pokazano w prototypie 20V20 Geneva Motor Show 2015. Te kolory mają ciągłość w efektowny wnętrze, ponadto, w którym skórzany i tkanek Alcantara wnieść swój wynik jakości.

Łączność i bezpieczeństwo

Seat Leon Krzyż Sport również polegać na maksimum łączność, ponieważ dzięki platformie lustro link i system połączeń Pełny link Można podłączyć smartfonów i urządzeń mobilnych z systemem iOS i systemach operacyjnych Android.

Najwięcej novísimos uczestniczy jazdy wniosą dodatkową wartość w rozdziale bezpieczeństwo. Wśród najbardziej istotnych, jest stopniowe w kierunku, w elektroniczny układ stabilizacji dostosowane do specyfiki pojazdu z pewnym Campera powołaniem adaptive cruise control z Frontu Assist, asystent ruchu urządzenie rozpoznawania znaków i kontrola pasa.