Nowe Subaru WRX STI i WRX: odnowienie ikoną sportowej

mechanika Subaru zmienia swój wizerunek i sportowego modelumechanika Subaru zmienia swój wizerunek i sportowego modelumechanika Subaru zmienia swój wizerunek i sportowego modelumechanika Subaru zmienia swój wizerunek i sportowego modelu

Subaru WRX tych samochodów jest legendarna dla jego historii sportowej, od swojego poprzednika, Subaru Impreza, był bohaterem w tych World Rally grupy A. Subaru WRX STI dzisiaj płaci żadnych uprawnień w najwyższej konkursie, ale daje użytkownikom cieszyć się samochód, który był podstawą do konkurowania w rajdach.

Na wiosnę tego 2017 Widzimy nowe Subaru WRX z jego przednia przeprojektowana, tak jak STI, to zauważyć mający dużo większe grill. wyglądać Subaru WRX staje się również bardziej wyrafinowane z opcjonalnym Reflektory pełny kierunkowe LED, wspólne dla innowacji STI.

Subaru WRX nadal wygrać motor typ bokser z 4-cylindrowy, bezpośrednie wstrzyknięcie 2,0 Turbo, dla których zostały one uznane 268 KM. transmisja to jest integralny stała umowa symetryczny bazy i posiada system Aktywny Torque Vectoring, zmianę momentu obrotowego między kołami tej samej osi w celu promowania przyczepność i osiągi w zakrętach. Subaru WRX standardowo wyposażony jest manualna skrzynia biegów z 6-biegowa oferujące opcjonalnie automatyczna skrzynia biegów typ CVT (Sport Lineartronic) z sekwencyjnym trybem ręcznym.

zawieszenie prowadzić i tylny stanowią nowe ustawienia jej elementów w celu poprawy stabilności i komfortu WRX, przez Subaru. Mają również pracował w znacznie dźwignia zmiany biegów, poprawa chronometraż i tarcia dla bardziej precyzyjnego prowadzenia. A inne zostały wygładzanie operacja sprzęgło. elektryczne wspomaganie kierownicy (EPS) również został zmieniony, aby zapewnić gładszą, bardziej naturalny wygląd. To zmniejszyło również wagę. 18-calowe koła pokazać nowy projekt i ujawniają showy pinceta malowany czerwony. Ulepszona zdolność hamowania wyposażony w nowy pigułki podpisany przez JURID. Wewnątrz, przybywających opcjonalne fotele Recaro z korektami elektrycznych.

Subaru WRX STI 2017

Ze swej strony, Subaru WRX STI, również korzysta z nowego strojenia ich zawiesin, otwiera pierwszy 19 calowe felgi. W stosownych przypadkach, nowe czarne kolorowe obręcze odsłonić niektóre imponujące Zaciski hamulcowe żółty identyfikujący dostawca Brembo. Przednie zaciski są monoblok 6-tłokowe i budują również monoblok, dwa tłoki. cztery tarcze są perforowane i większe pickupy. Dzięki większej powierzchni styku, to poprawiła siłę hamowania i odporność na zmęczenie. Środki opon są 245/35 R19 a także w celu zwiększenia wydajności krzywej podkreślają estetyczny agresywność Subaru WRX STI.

trakcja Symmetrical AWD Subaru WRX STI cechy systemu DCCD Zmieniając podział między osią. Jeśli przed centrum różnicowy o ograniczonym poślizgu połączeniu akcji mechaniczne i elektroniczne, teraz Sterowanie jest w pełni elektroniczny i zgodnie z zapowiedziami Subaru To zdobył szybkość i gładkość Przejścia. Silnik pozostaje 2,5 bokser 4 cylindra Turbo że opłaca 305 KM. WRX STI cechy systemu Muti-Mode różne przepisy skuteczności DCCD.

Ale nie wszystkie "czysta konkurencja", WRX i WRX STI również zostały one "humanizowane" wewnątrz. Mają ulepszone materiały wewnętrzne; w tym tylny podłokietnik z uchwytami na napoje, przeprojektowaną klamki, oraz zainstalowane szybki rozruch systemu zdalnego otwierania. Był to również ulepszony komfort akustyczny zwiększenie grubości szyby, poprawa zamykanie drzwi i wprowadzania nadzienia pianki w górnej części szyby.

Z drugiej strony, pełny zakres otwiera nowy większy wyświetlacz wielofunkcyjny (5.9 cala vs. 4,3 poprzednie cali) sprawia, że ​​łatwiej zobaczyć funkcje pojazdu na pierwszy rzut oka. I istnieją odpowiednie systemy zabezpieczeń czasu: system hamowania awaryjnego, HUD oraz system wymiany rozdarty asystent w tym wątku, który automatycznie utrzymuje hamowanie samochodu w każdej sytuacji, na przykład gdy stoimy przed czerwonym światłem.

Możesz być także zainteresowany:

Porównanie Sedan Audi S3 & Subaru WRX STI

Przetestowaliśmy najnowsze Subaru: Levorg GT-S

Subaru VIZIV-7 Concept: Imponująca SUV 7 mandatów