Infiniti QX50 2016, estetyczne akcenty i premii technologicznej

Infiniti QX50 2016Infiniti QX50 2016Infiniti QX50 2016Infiniti QX50 2016

2015 stanowi dla luksusowej marki Nissana, Infiniti, pojawienie się nowego najwyższej klasy SUV, QX80, z odnowioną Q70 i jak będziemy widzieć, że zbyt zaktualizowane QX50. Średniej wielkości SUV Japońska firma, w połowie drogi między przyszłości QX70 i QX30, przybywa z nowy estetyczny w jego ciele i przedziału pasażerskiego i obciążenie technologiczne na pokładzie partii wyższy.

wymiary różnią się znacznieDługość nowego Infiniti QX50 wzrasta 114 mm, a rozstaw kół powoduje 81 mm; prześwit, w międzyczasie, rosnące w 10 wersjach napędu mm i 20 mm w AWD. W ten sposób, przestrzeń wewnętrzna wygrywa, Jest otrzymaną w drugim rzędzie siedzeń luźniejsze dla mieszkańców.

Infiniti QX50 2016

w powierzchowność, Infiniti QX50 aktualizacje jego zderzaki przednie i tylne, wyposażony jaszczurka krata, nowe reflektory LED, lusterko odnowione z migającymi światłami i nowy tylny spojler zintegrowany LED. Do opony 18 cali stopu, a ewentualnie (i Kończąc) można wybrać nową o średnicy 19 cali. Wewnątrz tablica rozdzielcza szczyci tworzy „podwójna fala” i kolorowy ekran dotykowy 7 cali krzesełkowe konsola środkowa. Materiał jakość i dbałość o detale pozostaną dominującym Garnirowac skóry z aluminium.

wśród elementy technologiczne tym podkreślić systemu nawigacji Infiniti System rozpoznawania głosu, muzyki Streaming, Bluetooth i USB, system dźwięku Bose, telefon głośnomówiący i radio satelitarne „SiriusXM”, między innymi gośćmi bezpieczeństwa i komfortu , Ponadto, jest on włączony przez cztery lata bez żadnego kosztu „Infiniti Osobisty Asystent”, który zapewnia kierowcy użytecznych informacji i usług dla przelotu (pogoda, rezerwacje hotelowe, restauracje, etc).

Infiniti QX50 2016

Infiniti QX50 aktualizowany jest nadal zasilany przez Silnik 3,7 V6 benzyna, teraz 325 KM 36,9 mkg Moment związana z siedem-biegowa automatyczna skrzynia biegów, zarówno tylne jak wariant napędu dysku w koła. W Hiszpanii QX50 jest również sprzedawany pod 3.0 V6 turbodiesel silnik 238 KM. Jeśli chodzi o sprzęt odnosi Infiniti informuje cztery opcjonalne pakiety dostępne'Premium'; Nowy „Premium Plus” dodaje system nawigacji i kamery 360 stopni widok panoramiczny; W „Pokój Krajoznawczy” opakowanie z opony 19 cali, i ksenon; oraz pakiet „Technologia”, która dodaje dróżki ostrzeżenie wyjazdu, inteligentną kontrolę i przetwórczy rejs automatycznego asystenta hamowania ze wstępnym ostrzeżeniem kolizji i wskaźnika punktowego niewidomych.