Skoda Octavia 2017: jest to nowy wnętrze

Skoda Octavia 2017: ich aktualności w obrazachSkoda Octavia 2017: ich aktualności w obrazachSkoda Octavia 2017: ich aktualności w obrazachSkoda Octavia 2017: ich aktualności w obrazach

wchodzi do ważna informacja Skoda Octavia oferowane przez następny rok, powinniśmy skupić się na swoich wnętrze a dokładniej w jego sprzęt. Przyciągnąć uwagę nowa tapicerka, oraz Nowa gama wkładek do deski rozdzielczej, konsola środkowa i drzwi. oświetlenie wnętrze również Jest nowy, ponieważ ma lampy LED i można wybrać jeden z dziesięciu kolorów.

tablica rozdzielcza Skoda Octavia 2017 jest odnawiana i otrzymuje nowy bardziej nowoczesne grafiki. Na wyświetlaczu wielofunkcyjnym jest teraz 9.2 „i odbierać nowe funkcje łączności i Infotainment. to System multimedialny podpory Android i systemy operacyjne firmy Apple. Przez sito funkcje mogą być sterowane i wiele aplikacji telefonicznych. Ze swojej strony, przeglądarka jest również nowa faktura.

w Skoda Octavia 2017 również one zostały rozszerzone Simply Clever praktyczne rozwiązania. Teraz mogą one być montowane z tyłu przednich foteli stoliki aw bagażniku wersji rodzinnego jest dostępna technologia Combi latarkę LED, która ładuje się w jego obudowie. W tylnych siedzeń mogą również mieć wylot 230V i gniazdo USB.

Możesz być także zainteresowany

- Skoda Octavia Skoda Octavia 2016 vs 2017, szukając różnic

- Skoda Octavia 1.0 TSI: Jest to najtańszy Octavia