Nissan LEAF 2016, do 250 km zasięgu elektrycznego

Nissan LEAF 2016Nissan LEAF 2016Nissan LEAF 2016Nissan LEAF 2016

Nissan nadal się poprawia stuprocentowo elektrycznego pojazdu. Liść trafił do sprzedaży w 2010 roku, a nowa generacja przyszedł do dealerów dopiero trzy lata później. Teraz, po tym samym przedziale czasu, aktualizacji Nissan ponownie, ale teraz z nowy zestaw baterii jako najważniejszy rozwoju.

Przebywają Za stare litowo 24 kWh zdolność do dostosowania Nowe 30 kWh, według Nissan poprawy autonomii w 50 km i, w tym samym czasie, korzyści. Wewnętrzna przestrzeń zajmowana przez baterie pod tylnymi siedzeniami, nie został zmieniony. Jeśli zmieniono jednak waga tych, z 21 kg więcej. zakres elektryczny homologowany Nissan LEAF Teraz jest 250 km, o 200 km od obecnego modelu; czyli 26 procent więcej.

Japoński producent mówi o Zmiany w konstrukcji ogniw akumulatora i wprowadzenie nowych pierwiastków chemicznych w elektrodach, jak węgiel, azot i magnezu. Taka jest bezpieczeństwo w swoim nowym zestawem akumulatorów że Nissan zwiększa gwarancję na osiem lat lub 160.000 kilometrów.

Naładowanie możliwości pozostają bez zmian: w normalnym gniazdka domowego, ładowarki publicznych lub szybkiego ładowania, ładowanie do 80 procent w ciągu zaledwie 30 minut.

Nissan LEAF 2016

Nowe technologie i drobne zmiany kosmetyczne

Kolejne nowe ważne funkcje, które przynosi odnowioną Nissan LEAF jest System łączności 'NissanConnect VE', aby podłączyć smartfon do nowe funkcje i nowy uproszczony interfejs. Kierowca nadal będzie w stanie podgrzania lub schłodzenia kabiny z telefonu komórkowego bez wydawania energii akumulatora lub sprawdzić status niego.

Także to niesie ze sobą Nowa mapa punktów ładowania, z możliwością wiedząc, czy też nie zajmował Nowy system nawigacji, aplikacja do lokalizowania pojazdu podczas postoju, cyfrowy odbiornik radiowy powiadomienia i konserwacji samochodów. A wszystko to z ekran dotykowy 7 cali.

estetycznie, zmiany są bardzo małe, bo teraz Nissan potwierdziła tylko jeden Nowa antena na dachu i nowe kolory dla organizmu, takiego jak brąz. W Hiszpanii będzie dostępna w Wykończenia „Acenta” i „Tekna”. Ceny jeszcze nie wiadomo, ale jego sprzedaż rozpocznie się w styczeń 2016.

W „brat” z Nissan Liść, Renault Zoe, Stwierdzono również, odnowiony w roku 2015: w stosownych przypadkach, wydany nowy silnik i nowych elektronicznych. W twoim przypadku, nawet z baterią 22 kWh pojemności, zakres elektryczny 2014 zatwierdzony.