Volkswagen California 2016 T6, twój wielki przyjaciel dla przyjemności

Volkswagen California 2016 T6, twój wielki przyjaciel dla przyjemności

Gama pojazdów użytkowych Volkswagen wita New California T6 2016, pochodzi z szóstym generacji pomyślne transporter.

Więcej technologii na pokładzie i elementami bardziej funkcjonalnych i komfortowych, które umożliwiają nowe Volkswagen California T6 być idealnym podróży i cieszyć się nasz pojazd wolny. szacunek do Transporter T6 i Multivan, California dodaje małych różnic estetycznych za granicą, z nowym Doprowadziło reflektory typu oraz atrapę chłodnicy nowy rachunek. W przedziale pasażerskim, aby zaznaczyć obecność kierownicy wielofunkcyjnej trzy-ramienne oraz system multimedialny wyposażony w ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości.

Nośnik jest skonfigurowany siedem miejsc, umożliwiając w drugim rzędzie obracają się w położeniu przeciwnym do przemieszczania się względem trzeciej. Jego modułowa Układ siedzenia zapewniają dużą wszechstronność na nowy California T6. Wierna swojej podstawowej pojazdu podróżowania, posiada szereg odpowiednich przedmiotów dla fanów głównych szlaków drogowych, takich jak kuchnia z dwoma palnikami, zlewozmywak ze stali nierdzewnej, a nawet lodówka 42 litrów. W klapie tylnej, składane krzesła umieszczone tam.

Mechanicznie, Volkswagen California T6 Będzie on oferowany z różnymi silnikami TDI diesel z poziomami mocy od 82 do 204 KM. Benzyna, można wybrać turbośmigłowe TSI 149 i 204 KM. Wszystkie te silniki są już przystosowane do przestrzegania normy przeciw zanieczyszczeniom Euro 6.

cena w Niemcy Volkswagen California T6 częścią 41,430 euro.