Toyota Concept-I, nowe prototypy elektrycznych na Tokio Motor Show 2017

Toyota prezentuje Concept-I, trzy prototypy elektrycznych na Tokio Motor Show 2017Toyota prezentuje Concept-I, trzy prototypy elektrycznych na Tokio Motor Show 2017Toyota prezentuje Concept-I, trzy prototypy elektrycznych na Tokio Motor Show 2017Toyota prezentuje Concept-I, trzy prototypy elektrycznych na Tokio Motor Show 2017

Toyota pokazać podczas Tokio Motor Show 2017 seria Concept-i prototypów. Te trzy pojęcia napęd elektryczny, nazywa Toyota Concept-I, I-jazda Concept Toyota i Toyota Concept-chodzę.

Główną ideą Toyota Concept-i, oprócz tego, że pojazdy z możliwościami autonomiczny jazdy, Są one wyposażone w system sztuczna inteligencja w stanie wykonywać różne działania, aby pomóc kierowcy. Niektóre funkcje są testowane na drogach w Japonii 2020. Jak donosił Toyota, "wspólna technologia centralny seria Toyota Concept-i Jest to system, który rozumie ludzi (nauka) i stosuje sztuczne rozpoznawać emocje i określić preferencje kierowcy inteligencji. Technologia rozumie ludzi (nauka) i technologię zautomatyzowane jazdy Łączą one przynieść kierowcę do celu bezpiecznie i zaszczepić spokój (ochrony). Co więcej, łącząc ze technologii Środek sztucznej inteligencji, Będzie to możliwe, aby osiągnąć punkt rozwoju, który może przewidywać odczucia kierowcy, co doprowadzi do nowych doświadczeń za męki koła (inspiracja)",

Toyota Concept-i analizuje kierowcy wyrażenia, działania i ton głosu, określić swoje emocje i poziom opieki. Uznaje ona również swoje preferencje na podstawie historycznych rozmów wewnątrz samochodu, dane GPS, aktualności z działalności internetowej i social media. Podobnie, jeśli kierowca jest pokonanie przez niebezpiecznej lub wysoce stresującej sytuacji, system łączy zautomatyzowane jazdy Toyota Concept-i. Z kolei, tworzy „Mapa emocji” przekraczania dane o pozycji GPS kierowcy, zaczerpnięte z całego zbioru użytkowników (Big Data), aby zapewnić nowe doświadczenia sugerują bardziej pożądane lub bardziej ciekawych tras objazdów. jego Zakres elektryczny wynosi około 300 km.

Toyota Concept-i Tokio Motor Show 2017Jeśli chodzi o Toyota Concept-jeżdżę, jego rozmiar jest mniejszy niż Toyota Concept-I, z 2,5 m długości, w porównaniu do 4.51 metrów Concept-i. Drzwi skrzydłowe wykorzystywane typu mewa, bez kierownicy i pedałów-the Wydawany zastępuje komendę i został zaprojektowany, aby wygodnie pomieścić jedną wózek inwalidzki. Podczas jazdy ruchy fotela kierowcy w kierunku centrum, a także posiada funkcje zautomatyzowane jazdy i jest kompatybilny z systemami wykorzystującymi współdzielonych usług i udostępniania samochodu. To ma przybliżoną autonomię od 100 do 150 km.

Ostatnim członkiem rodziny jest Toyota Concept-chodzę, przeznaczone na krótkie wycieczki (zakres 10-20 km) i koordynacji z innymi usługami transportowymi. Jej wielkość pozwala na dostosowanie się do pieszych, jak np atrakcji turystycznych, oferując pomoc zewnętrzna i zautomatyzowane funkcje jazdy. Również rozumie kierowcę poprzez rozmowy z agentem sztucznej inteligencji i czujników poprzez kontrole. Można obracać i ma na sobie różnej odległości między osiami w zależności od prędkości.

Możesz być także zainteresowany:

Mitsubishi Electric EMIRAI 4 Concept: terenówka przyszłości

Prototypy i specjalne wersje Subaru na Tokio Motor Show 2017

Mazda będzie awansować swoją technologię i projekt przyszłości w Tokio Motor Show