Jaguar F-Type, aktualizując sportową kotów

Jaguar F-Type 2017Jaguar F-Type 2017Jaguar F-Type 2017Jaguar F-Type 2017

Jaguar F-Type rozpoczęła w 2012 roku Cabrio sprzedawany w wersjach (wersja kabriolet z płóciennym dachem) i Coupe, otrzyma w nowym roku (model roku 2018 sama nazwa wskazuje) aktualizacja.

Poza główne zmiany są w zderzaku oraz wloty powietrza ale zasadniczo w nowej pełne światła LED że bez względu na wykorzystanie tej technologii dla wszystkich funkcji, utrzymanie zwykłego światła podpis Jaguara. Te reflektory mogą pracować na czterech trybów jazdy (miejskie, kraj (drogowych), autostrad i niekorzystnych warunkach) głównie w zależności od prędkości. Ponadto, tylne światła zostały zmodyfikowane, z ciemniejszymi abażury.

A w słowach dyrektora projektu dla Jaguar, Ian Callum, „mamy dążył do perfekcji najważniejsze informacje, aby wyróżnić dodatkowo cel ogólnych oczach projektowych kierowcy, pasażerów i każdy kontemplacji pojazd”. W związku z tym, że są także włączone np nowa tapicerka i siedzenia lub elementy chromu i aluminium. Te wykończenia są na przycisk start, manetki, drzwi, otwory lub kierownica.

nowe siedzenia Są tak zwane „cienki profil„i mieć o strukturze ze stopu magnezu Stopiony wysokociśnieniowa 8 kg obniżenie w stosunku do poprzedniego. Dzięki swojej konstrukcji również zarobić 5 cm miejsca na nogi. Oczywiście, mogą być odprowadzany albo ogrzewany i istnieją dwa projekty, zgodnie wersje Jaguar F-Type: Sport dla wersji V6, z wyjątkiem R-400 dynamiczny i Sportu, z łożyskiem zamontowany na V8 Wydajność. Ponadto, ekskluzywny skórzany Siena Jako Jaguar F-Type SVR jest dostępna dla wszystkich siedzeń.

Jaguar F-Type, modernizacje maszyn

Jaguar F-Type 2017

Dodatkowo, Jaguar F-Type również przyczynia się do jego modernizacji sprzętu. W przypadku systemu Infotainment Touch Pro, występuje we wszystkich wersjach tego modelu, a także z podobnej konstrukcji do tej tabletki. zawiera Funkcje nawigacyjne, dzielenie się tak, że na przykład, szacowany czas przybycia; i usług online, takich jak ruch drogowy lub sytuacji pogodowej.

Ponadto, Jaguar F-Type ma aplikację, uruchom ponownie, opracowany we współpracy z Go-Pro. Ta aplikacja jest zdolne do łączenia w czasie rzeczywistym wideo z Go-Pro sterownika kamery z danymi dostarczonymi przez pojazd, i jak przyspieszenie, prędkość, filmy wybrany bieg lub siła hamowania G. HD można pobrać do smarphone a stamtąd do podziału. Aby korzystać z tej aplikacji potrzebny jest Jaguar F-Type InControl aplikacje mają funkcję i dopasowanie wszystkich Go.Pro Hero5 Czarny, Hero 5 sesji Hero4 Hero4 czarny i srebrny.

Dodaje również do jazdy wspomaga Jaguar F-Type jeden półautomatyczny system parkowania że poza przejmując kontrolę ruchów kierownicą podczas manewru wejścia lub wyjścia, to jest również w stanie obliczyć, jakie luki można zaparkować, więc kierowca musi jedynie włożyć muchę i działać pedał gazu i hamulca.

Pojawia się on w jednym zakresie Specjalna edycja o nazwie 400 Sport będzie dostępny na całym świecie Jaguar C-Type S V6 3,0 S / C, coupe i wymienialne jako punkt wyjścia. Teraz, zamiast wersji 380 KM skok do 400 KM jest podana, Posiada obudowę, która zawiera Układ hamulcowy Super Perfomance, podobny do tego przyjść jak standardowe wersje z silnikiem V8 550 lub 575 KM; Konfigurowalny dodatek dynamiczne (dostosowując układ kierowniczy, zawieszenie, silnik, skrzynia biegów ...) i koła 20 „Satynowe wykończenie ciemnoszary. Wewnątrz także charakterystyczne logo, żółte szwy zawarte w tapicerce.

dla Jaguar F-Type coupe i kabriolet z silnikiem 3.0 V6 340 (RWD) lub 380 KM (tył lub pełny skurcz) pojawia się w wersji R-Dynamic. W tym modelu z wlotami powietrza z siatki diament wydanych w roku 2018 nie zostaną zastąpione, aby odróżnić, przez kolor siatek Gloss Black. Inne zmiany związane są z wzorów kół 19 lub 20 „przód splitter, skrzela kaptur, spódnicę lub strzemion.

Możesz być także zainteresowany

Jaguar F-Type SVR

Jaguar F-Type S Coupe V6 AWD

Jaguar C-Type R vs Mercedes AMG GT S

Chevrolet Corvette Z06 przeciwko R Jaguar F-Type AWD, Mercedes-AMG GTS, Nissan GT-R i Porsche 911 Turbo