Nowy Citroen C8 powietrza

Citroen C8 2012Citroen C8 2012Citroen C8 2012Citroen C8 2012

zasięg Citroën odnawia dwóch swoich flagowych modeli korzystających z nadejściem sezonu letniego. W uzupełnieniu do Citroena C5, największego rodziny minivanów marki podwójne Chevron Citroen C8, również robi Aktualizacja ogranicza się do estetycznego płaszczyźnie. Teraz dostępny w salonach począwszy od marki 25,926 euro.

Osobowość rozwija i zyskuje w jakości wizualnej Citroen C8 Dzięki niektórych składek. Jest to przypadek przeprojektowany grill integracji nowych jodełkowe lub odlewnictwo czarny Onyx Chodzenie lusterka, słupki boczne drzwi, błotniki zespoły lub kołków. Również przednie wyświetlacze Nowy dymny optyczny a francuska marka ma również Nowy kolor dla ciała, brązowe Hickory.

trzy poziomy są utrzymywane sprzęt znany: Atrakcja, Seduction i Exclusive. Najbardziej podstawowe wykończenie, które mogą być związane tylko śmigło Diesel HDi 135 KM, posiada kompletne wyposażenie standardowe, z priorytetem dla bezpieczeństwa i komfortu. adaptacyjne poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, przednie poduszki powietrzne i Poduszki boczne foteli dachowe z trzech wierszy i dynamicznej kontroli stabilności toru jazdy (ESP) i ASR System przeciwpoślizgowy to tylko niektóre z jego bezpieczeństwo socjalne. Tymczasem podkreśla komputer pokładowy wielofunkcyjny podróż, podwójny pas automatyczny klimat, radio CD z MP3, Podłączanie pakiet Box Bluetooth, tylne wspomagania parkowania USB i audio jack lub pomocniczy. I mieć bardziej kompletne wyposażenie, łącznie Przeglądarka z kolorowym wyświetlaczem siedem cali My Way, On jako prażone felgi aluminiowe 16 cali lub Lampy ksenonowe z reflektorów jest konieczna i musi wybrać Seduction i kończy się wykluczają.