Alibaba RX5, nowy samochód z Cristiano Ronaldo

Alibaba RX5, nowy samochód z Cristiano Ronaldo

Alibaba RX5 To był samochód Cristiano Ronaldo otrzymał jako nagrodę po wybrany MVP uznania „Mundialito” daje się badanym najlepszego zawodnika w turnieju FIFA, gdzie grają najlepsze zespoły z każdego kontynentu, a zwycięzca League Klub kraju organizującego konkurs w tym roku.

I pamiętaj, że chińskie firmy Alibaba E-Auto sponsoruje Klubowe Mistrzostwa Świata, co znamy jako „Mundialito”, od 2015 roku, umowę, która potrwa do 2022 roku Do 2014 roku marka została Toyota służąc jako sponsor, ale teraz technologia jest podział Chin odpowiedzialny za tę funkcję. W ubiegłym roku był najlepszym zawodnikiem głosowali Luis Suárez (FC Barcelona), ale od Alibaba nie może dać każdy samochód, ponieważ w zasadzie nie została jeszcze wydana.

to Alibaba RX5 Posiada charakterystykę bycia podłączony samochód lub „Internet Car” z ceną zawartą. W swoim kraju jest sprzedawany za mniej niż 20.000 euro, dość niska cena jeśli wziąć pod uwagę oferując stałe funkcje związane z Internetem, takie jak płatności paliwa i opłat drogowych bez konieczności wysiąść z samochodu, a także otrzymywać dostawy zamówień zrobiłeś on-line bezpośrednio do Twojego samochodu. Jest to możliwe tylko dzięki drony, które będą podłączone do pojazdu, ale jest nadal w fazie rozwoju i nieco w przyszłości.

Utworzony na podstawie modelu segmentu SUV, Alibaba RX5 To jest praca na własny Alibaba E-Auto, automaker SAIC i Yunos firma technologiczna, który również należy do pierwszej.

Oczywiście, nie ma nic wspólnego z czego Cristiano Ronaldo zwykle w garażu ...