Seat Ibiza Cupster, zamienny Ibiza

Seat Ibiza CupsterSeat Ibiza CupsterSeat Ibiza CupsterSeat Ibiza Cupster

Nie jest to halucynacja, przed oczami masz Seat Ibiza i dwumiejscowego cabrio. Jest to nowa koncepcja Ibiza Cupster, ćwiczenie oryginalności, która służy do świętowania 30 roku życia Sprzedawca Ibiza.

wraparound szyby, Zniknięcie dachu, silnik benzynowy 1,4 TSI 180 KM (Jak Ibiza Cupra) automatycznej skrzyni biegów podwójne sprzęgło DSG... to tylko niektóre z głównych cech Ibiza Cupster, jeden z prototypów biorące udział w GTI Wörthersee Festival, jeden z cytatów odniesienia na poziomie europejskim dla entuzjastów tuningu.

Seat Ibiza Cupster ma ciało niemal identyczny do „normalnego” Ibiza na wysokości ramion lub słupka B. od tej dziedzinie, zmiany są rodniki ze wspomnianym niezadaszonym wraparound szyby oraz przeprojektowane wnętrze, teraz tylko dwa pasażerów. Oba miejsca są niższe niż 8 standardowej Ibiza cm. Ponadto, szerokość i wysokość ciała tej koncepcji są nieco wyższe niż w modelu produkcyjnym.

Inną cechą Seat Ibiza Cupster Znaleźliśmy w kolorze jej ciała w ekskluzywnym „Nowa Pomarańczowy” grą o sporcie felgi aluminiowe 18 cali średnica. Ze swojej strony, wystrój wnętrz jest inspirowany wyścigu Ibiza SC Trophy z ciemnoszary jako kolor dominujący, nie wspominając o innych ciekawych elementów, takich jak tkaniny i Alcantary tapicerka siedzeń typu wyścigowych Bacquet

Możesz być także zainteresowany

- Seat Ibiza Okazuje 30