BMW serii 2 Coupe i Cabrio 2017: zaktualizowano zewnątrz i wnętrz

BMW serii 2 Coupe i Cabrio odnowiony obraz i urządzeniaBMW serii 2 Coupe i Cabrio odnowiony obraz i urządzeniaBMW serii 2 Coupe i Cabrio odnowiony obraz i urządzeniaBMW serii 2 Coupe i Cabrio odnowiony obraz i urządzenia

Równolegle do aktualizowania Series 1 mamy już zgłaszane tutaj, BMW także stosować te same ulepszenia ich wariantów Coupe i Cabrio, że kilka lat nazywane są seria 2.

odnowiony 2 Series Coupe i Cabrio Przedstawiają one poprawioną nowa krata z większej przodu, jak również przedłużony trzech niższych wpisy chłodzenia obecnych w zderzaku. Reflektory lekko przyjąć nowe formy i pełny technologia LED. Opcjonalnie, odnowiona BMW serii 2 Coupe i Cabrio mogą teraz jeździć adaptacyjnego oświetlenia, między innymi funkcjami, jest zdolny do generowania aktywnych cienie, aby uniknąć oślepienia ruchu przed i obok przeciwnie. światło tylne światła są diodami i stabilne położenie światła rysuje L.

BMW serii 2 Coupe 2017

Wśród wielu opcji Koła 16, 17 i 18 cali, Nowe wzory są oferowane. także nowy 2 Series Coupe i Cabrio Będą one miały paletę kolorów dla nadwozia z nowymi opcjami, a mianowicie dwa niebieskie barwy (śródziemnomorskie i seasside) i pomarańczowym (Sunset).

Wewnątrz deski rozdzielczej została zaktualizowana, który prezentuje nowe listwy według mety, może być z tworzywa sztucznego, aluminium lub drewna. W opcjach i skórzanej tapicerki siedzeń i paneli do wnętrz są również nowe. nowy przełączniki i nowy interfejs dla systemu infotainment również zaktualizować obraz seria 2. Centralna fizyczny iDrive z którego cały sprzęt multimedialny sterowany jest w centralnym wyświetlaczu ( do 8,8 cala z pełnym opcjonalnym systemem nawigacyjnym Professional), ma teraz powierzchnia dotykowy, aby ułatwić wprowadzenie dodatkowych bezpośredni (szybki zapis dla systemu nawigacji, etc). Posiada także system rozpoznawania głosowego wprowadzania zamówień.

2017 BMW serii 2 Cabrio

Ponadto, nowy BMW serii 2 Coupe i Cabrio Mogą one dostarczyć w konsoli środkowej z punktu obciążenie bezprzewodowy do kompatybilnych urządzeń. Mogą również zamontować WiFi jest dostępny z których dostawa sygnał Internet do 10 urządzeń.

Zakres mechaniczny będzie obejmować szeroką gamę silników 3, 4 i 6 cylindra, z mocą od 136 i 340 KM. Prawda z napędem na tylne koła, 2 Series Coupe i Cabrio Mogą również mieć AWD xDrive. Podobnie, istnieją dwie mikstury zmiany: 6-biegowa lub automatyczne 8.

Możesz być także zainteresowany:

BMW M2, M3 Lepszy niż?

BMW M240i: więcej mocy

Wszystko BMW 2020