Droga Rover: nowa rodzina SUV Land Rover?

Droga Rover, nowa rodzina Land Rover?Droga Rover, nowa rodzina Land Rover?Droga Rover, nowa rodzina Land Rover?Droga Rover, nowa rodzina Land Rover?

Połączenie rynku mody z układem napędowym przyszłości przekonały Grupa Jaguar Land Rover aby uruchomić nową rodzinę pojazdów należących do tej ostatniej firmy.

Pod nazwą droga Rover, Brytyjczycy chcą podnieść ich sprzedaży w przyszłości: zelektryfikowany SUV, łącząc rynku mody z układem napędowym, który przypuszczalnie zostać nałożona w ciągu kilku lat.

Aby to zrobić, 2019 wydaje się być kluczem roku do startu a dokładniej, LA Auto Show, gdzie według plotek zostanie przedstawiony oficjalnie nową nazwę, aby rozpocząć produkcję w 2020 roku.

Co oni mają jasne Jaguar Land Rover jest to, że nowa nazwa nie dałoby aspiracji powietrza która teraz dostarcza zarówno land Rover jako jaguar, tak że przyszłość drogowe Rover będzie miał najlepszą jakość w swoich silnikach elektrycznych wewnętrznych i pasujące. Według Autocar, pierwszy model będzie miał zdolność do osiągnięcia 100 km / h od postoju w pięć sekund gama prawie 500 kilometrów.

Range Rover

Nazwa z historii

Choć wielu nie brzmi, Droga Rover nie jest to nowa nazwa w brytyjskiej firmie. W latach 50. firma chce stworzyć samochód o możliwościach terenowych o Land Rover i jeździć komfort Rover, który opuścił pojazd o nazwie Droga Rover ... i że w latach 70. stał się nowym nazwa: Range Rovera.

Jak widzimy, SUV-y mogą być modne, Ale sześć lat temu myśleli były ślady na samochody z możliwościami terenowymi i nienagannych manierach drogowych.

Możesz być także zainteresowany:

Zapewnić Rover Range: wypróbować nowy SUV oznaczającą erę!

Range Rover vs Volvo XC60 zapewnia: Pojedynek nowego SUV-a!

Tak więc zakres SUV Land Rover Discovery Sport, Range Rover Evoque, ...