Peugeot 508 pojawi się w 2018 roku w oparciu o koncepcję Instinct

Peugeot Instinct, skóra przyszłego Peugeot 508Peugeot Instinct, skóra przyszłego Peugeot 508Peugeot Instinct, skóra przyszłego Peugeot 508Peugeot Instinct, skóra przyszłego Peugeot 508

Opel Insignia nie został model został zamknięty drzwi przyszłość Citroen C5, bardziej jest blisko do następnego Peugeot 508. Zostało to potwierdzone Lauren Blanchet, menedżer produktu Peugeot. Książka droga została już zdefiniowana przed PSA nabyć Opel, Peugeot i Citroën i zarówno podążać ścieżką wytyczoną lata temu. Jest to naturalna ewolucja w zależności od podaży i popytu. tak więc, Nie spodziewaj się następny formatu C5 sedan, ponieważ nazwa ta stała się SUV pojęcie pochodzi od Aircross Citroën C5. Podobnie, nie spodziewać się tradycyjny Peugeot 508, ale spektakularny sedan, którego urok będzie oparta na konstrukcji i technologii na pokładzie.

Peugeot jednak potwierdza Nie chcąc zrobić samochód premium, ale najlepszy ogólny, pozostawiając DS zastąpi należący pokrywę. Tak więc, rozwój następnego Peugeot 508 sedan jak następnym DS będzie działać równolegle, chociaż sedan Peugeot przed sprzedażą. pół 2018 będzie data oddania działania, nie na scenie, ponieważ oczekuje się, że jego oficjalny debiut w Genewie w przyszłym roku.

Przed widząc samochód produkcyjny, ujrzymy przybliżenie rzeczywistej konstrukcji za pośrednictwem innej koncepcji którego podstawa jest niczym innym niż spektakularne Peugeot Concept Instinct. Linie zatem wyłączniki, sportowiec, niezwykłe w swojej kategorii... Jako Peugeot 3008 lub 5008, kolejna nowa przed i po dla marki. będzie wyraźnie większy i szeroko obecny model, ale również nieco niższe, sugerując profil coupé w organizmie będzie w dużej mierze zgodne z tyłu nowego Porsche Panamera Sport Turismo w znanym wariancie ciała, w obu przypadkach, "pokryty" przez ogromny dach panoramiczny Przeszklenie.

Peugeot 508Chociaż Instinct Peugeot Concept warunkiem widoczność technologia przyszłości, zwłaszcza w W odniesieniu do niezależnej jazdy, w następnym Peugeot 508 jeszcze tylko funkcje realizowane "podstawowy", równoważne do tych oferowanych Volvo czy Mercedes w górnych zakresach. Widzimy również tabele z holograficznych instrumentów technologicznych, takich jak pojęcie Instinct, ale Tak spektakularny interpretacja i-Cockpit w oparciu o nowe grafiki i gestów funkcji kontrolnych.

chociaż PSA ma nowy bank narządów, które mogą wspierać, przyszłość Peugeot 508 używane wyłącznie technologię domu. Tak, pod skórą znaleźć nowy EMP2 spadek o architekturze, w wersji z najdłużej ze wszystkich możliwych walce i w którym nowy wielowahaczowe tylne ewolucja oś, która będzie montować następny DS 7 Crossback, który będzie używany podzieli się dużo przedziale silnika, w tym Plug-in hybrid która łączy w sobie silnik benzynowy i silnik elektryczny do potęgi 300 KM, 4x4 trakcji i autonomia w elektrycznym trybie 60 km.

Chociaż ambitny zakres silnik Peugeot 508 skupi się na objętości silnika. Tak, Twój Diesel będzie mieć za punkt wyjścia nowa 130 KM 1,5 BlueHDi, następnie 2,0 BlueHDi który dwa możliwe warianty, jeden z oczekiwano 180 KM oraz 200 KM. Benzyna jest więcej niż prawdopodobne, że 1,2 PureTech zwiększona powyżej obecnego 130 KM jest silnik dostępu, a następnie prolífero 1,6 THP 180 KM 225. Zarówno silnik wysokoprężny jako najpotężniejszego benzyny będą związane wyłącznie nowa automatyczna skrzynia biegów z konwerterem momentu obrotowego 8 relacji, opcja dla innych silników.

Możesz być także zainteresowany:

VW Arteon, nowy sportowy sedan VW

20107 wiadomości, najlepsze samochody kupić

5008, wszystkie dane i ceny