Mokka X, X i Grandland Crossland X: zakres SUV Opla w roku 2017

Zakres X Opel 2017Zakres X Opel 2017Zakres X Opel 2017Zakres X Opel 2017

Pod podstawy Opel Mokka, producent wystawały z Opel Mokka X w segmencie miejski SUV, lub krzyżowego, ponieważ staje się znany CUV. Ten nowy model jest już świeży i atrakcyjny styl, który Opel Chce dać swoje nowe modele SUV 2017, Crossland Opel być Opel Grandland X i X, zarówno w ramach siedmiu nowych modeli, które będą pochodzić z fabryki Opla w ciągu najbliższego roku.

Jeśli Opel Mokka X, już dostępne na rynku, okazało długość 4,28 m, w połowie drogi między SUV miejskich i kompaktowych SUV Opla Crossland X te wymiary są zredukowane, i dotyka nim a Segment małych SUV. W rzeczywistości, Crossland X otrzymuje nowe w zakresie Opla Meriva, minivan, który nastąpi. Podobnie jak dwie generacje tego przewoźnika ludzi, Opel Crossland X jest produkowany w fabryce w Saragossie (Figueruelas) i zacząć w obrocie w czerwiec 2017.

nowa Opel Crossland X, co widzimy z mechanicznym i Pbardziej dostępne trudne Opel Mokka X, gdyż ta ostatnia silników Olej napędowy pomiędzy 110 i 136 KM i benzyna od 140 do 152 KM, ten ostatni jest jedynym 4x4 powiązany z automatycznym standardu transmisji. Crossland X jest umieszczona w postaci klarownego rywalem Nissan Juke czy Renault Captur, Wśród innych opcji dostępnych na rynku.

Opel Crossland XOpel Grandland X: kompaktowy SUV

przez Opel powyżej Crossland X (Segment B), przybędzie kilka miesięcy później, w szczególności w listopad 2017, Opel Grandland X, pierścień C i szacuje długość 4,45 m: kompaktowy SUV i pełne. W tym modelu, podzieli platformę i komponenty Peugeot 3008 (PSA), Opel poszukuje związku między swoich modeli Opel Astra oraz Opel Zafira, z możliwością dotarcia nawet zastąpić ten ostatni w przyszłości, pomijając całkowicie MPV segmentu. nowa Opel Grandland X (Co oferujemy ekskluzywne rekonstrukcje komputerowe, jak to będzie, jak Crossland X) będą rywalizować bezpośrednio z Ateca Seat, Kia Sportage i Nissan Qashqai, między innymi, czekając być oferowane (biorąc pod uwagę platformę używanego) z silnikami benzyna pomiędzy 130 i 165 KM, Pierwszy trincilíndrico i mechaniczne Diesel 100 do 150 KM.

oraz trzy SUV koniec 2017, rok 2018 nadszedł czas, aby zwolnić kolejny top model i segmentu SUV, które w tym przypadku będą dzielić platformę z nowym Opel Insignia i będzie miał długość oczekuje się, że zbliżamy się do 4.8 m. Wkrótce będzie można podać więcej szczegółów tego SUV-a, z którego nazwa nie jest jeszcze znana, ale ... ubezpieczenie wziąć również X w nazwie. Ta nowa gama SUV zapowiada.

Możesz być także zainteresowany:

Opel Insignia Grand Sport 2017

Adam Opel Corsa, a także produkowane w Figueruelas

Jest to Opel Zafira 2016