Czy wrócą do wersji sportowych Mazda MPS?

Ujrzymy Mazda 3 MPS?Ujrzymy Mazda 3 MPS?Ujrzymy Mazda 3 MPS?Ujrzymy Mazda 3 MPS?

Kiedy wprowadziliśmy Mazda RX-Vision Concept w przeszłości Geneva Motor Show 2016, Zaczęliśmy marzyć o możliwości wystąpienia następcą RX-8 przyjazd raczej prędzej niż później. Japoński prototyp sprowadzony do gazet ronda, SKYACTIV w obrębie rodziny, którzy mogliby wrócić do gamy samochodów Mazdy.

Teraz pogłoski, że Mazda 3 lub nawet Mazda6, jak to miało miejsce w przeszłości, mógłby opowiedzieć swoje odpowiednie wersje sportowe, który reprezentuje nazwę MPS. Jednak wszystkie te założenia, że ​​mamy przedstawione do tej pory, wydaje się pozostawać tylko, że: plotek, pragnienia, tęsknoty ...

Mazda 3 MPS

Co najmniej w odniesieniu do możliwego nadejścia Mazda RX 9 lub Mazda 3 MPS. jefazos Mazda Mają „zniszczony” marzenia sportowe jeden więcej niż mógłby zrobić na tych dwóch modelach: „Nie jest w porządku”, Mówią z Japonii. Przynajmniej na razie. Przyjdź przed następcą RX-8, w wersji MPS, rozpoznaje globalny starszy wykonawczej w Maździe, Masahiro Moro.

Starszy kierownik wykonawczy Mazdy, Yuji Nakamine, zobaczy powrotu jeden region MPS instrumentem do prowadzenia na rynek japoński na poziomie, który enfrentasen ich do takich marek jak Audi Sport, BMW M lub Mercedes-AMG, wstążka, że ​​Mazda nie osiąga dzisiaj. W sprawie ewentualnego supercar z tym Mazda RX kroki miałby powstać w segmencie premium, ale na razie pozostanie jako „sen”.

Dlaczego?, Pytasz. Mazda chce starannie przeznaczyć swoje „zasoby inżynieryjne najlepszym interesie naszych klientów”. Innymi słowy, ich zasoby to, co naprawdę daje pieniądze dzisiaj, który nie jest niczym innym niż SUV i crossover jako ewentualnego Mazda CX-4.

Mazda 3 MPS

Możesz być także zainteresowany

Mazda RX-Vision i rozwój w Genewie 2016