Corsa P. sportowy silnik OPC 150 KM

Opel Corsa S na zdjęciachOpel Corsa S na zdjęciachOpel Corsa S na zdjęciachOpel Corsa S na zdjęciach

Ciekawe wydarzenia w zakresie Opel Corsa, Opel przedstawiciela w Samochody segmentu B samochód. Model ten zdarza się mieć w swoim zakresie z nową wersja: Corsa S.

Corsa S Jest to nowy wariant przedpokój sportowy OPC. W rzeczywistości, to Corsa S zajmuje wiele elementy estetyczne powierzchowności i wnętrza Corsy najmocniejszym momentem (dla prądu Corsa OPC, Niemiecka firma ogłosiła 207 KM). Na zewnątrz, znak rozpoznawczy Corsa S są przedni spoiler, boczne progi, dyfuzor powietrza z powrotem pod zderzakiem w tym samym kolorze nadwozia, z nieruchomymi skrzydłami z tyłu, wylot spalin i chrom felgi aluminiowe 17 cali konstrukcja z pięcioma podwójnymi szprychami.

Mechanicznie i jakby S Opla, to Corsa S Zawiera on 1,4 turbo benzyna 150 KM. Współpracują z manualną skrzynią biegów z sześcioma biegami, niemiecka firma ogłosiła maksymalną prędkość 207 kilometrów na godzinę i przyspieszenia w zakresie od 0 do 100 km / h, w 8,9 sekundy.

Corsa S wewnątrz Corsa S Również znany jest oferowanie Szczegóły kilka sportowych, przedstawić w studni koło nowej faktury, skórzane fotele Recaro Specialist, zaciemniony tylne szyby i różne wkładki piano czarny i czerwony. Poziom sprzęt multimedialny, przewoźnik ma system Radiowej R 4,0 IntelliLink, podpory Carplay Apple i Android Auto Systems. Jak ostatnich wydań Opel, Usługi łączności i pomocy indywidualnej Opel OnStar dostępny na tej nowej Corsy S. Są też

W chwili obecnej, Corsa S Jest na sprzedaż Niemcy (Według wszelkiego prawdopodobieństwa, będzie również przyjść do Hiszpanii) w trzech wersjach nadwozia i drzwi około pięciu ceny 18,400 i 19,085 euro odpowiednio.

Możesz być także zainteresowany

- Więcej przyłączenie Adam Opel, Karl i Corsa

- Opel Crossland X 1.6 Turbo D: SUV recenzje i rzeczywiste zużycie

- GSi Opel Insignia: wersja sportowa pochodzi z Nürburgring