Skoda Octavia 2017: dotarliśmy do nowej limuzyny!

Skoda Octavia 2017: zmiany w salonie CzeskiejSkoda Octavia 2017: zmiany w salonie CzeskiejSkoda Octavia 2017: zmiany w salonie CzeskiejSkoda Octavia 2017: zmiany w salonie Czeskiej

Od momentu wprowadzenia na rynek w 1996 roku, Skoda Octavia stał samochód najlepiej sprzedającą Skoda. Od tego czasu nie było więcej niż 5 milionów sztuk i już zanurzony w jego trzecia generacja, twarze odnowienie skierowaną nie tylko do salonu, także jego najbardziej znanych wersji Combi RS sportu. I choć jeszcze nie był w stanie go prowadzić, tak mogliśmy zobaczyć już ściśle i wspinać się, by sprawdzić, jak to jest.

Zewnętrznie, nowa Skoda Octavia jest rozpoznawalny przez przeprojektowany przód, Jednostki szczególnie lekkie podzielony na dwa bloki. Światła zewnętrzne wytwarzają wiązki, natomiast wewnętrzna, stożkowa i zorientowany grill wytwarzać wiązkę światła. Te lampy halogenowe są standardowe i z ambicji zakończeniu zamontowania Reflektory ewentualnie pełną LED. Wszystko to, wraz z szerszą kratką i przednie wloty powietrza z wzorem plastra miodu, tworzyć bardziej dynamiczny i mocny image.

Stwierdzono również przeprojektowany tylny zderzak z czystszych i mięśni projektu. Wszystkie te zmiany stylistycznie spowodować nieznaczne zwiększenie długości zarówno sedan i kombi wariant -11 do 8 mm, odpowiednio.

Skoda Octavia 2017: inteligentne rozwiązania

Wewnątrz uhonorowanie Filozofia marki „Simply Clever” Skoda i idzie dalej z nowych funkcji, aby uczynić życie bardziej komfortowe na pokładzie: 2 złącza USB z tyłu, pojemniki na butelki, które pozwalają otworzyć je z jednej strony, odpinany latarki w bagażniku lub tylne składane stoliki Combi. Nowy Najważniejsze funkcje kluczem konfigurowalny. Oznacza to, że aż trzy użytkownicy mogą zarejestrować swoje preferencje w pamięci, z dostosowań klimatyzacyjnych lub siedzenia, do głośności i profilu trybu jazdy.

Skoda Octavia

Osobny rozdział, co jest powszechne dziś w większości modeli, dla technologie łączności. Skoda Połącz Obejmuje on wszystkie potrzeby nawigacji, infotainment i pomocy za pośrednictwem swoich nowych usług Połącz opieki i rozrywki on-line. Informacje o ruchu w Internecie, parking, ceny benzyny, wiadomości online, pogoda, Google Earth, Google Street View ... Wszystkie te usługi są dostępne dla systemów nawigacji Amundsen i Columbus i są wolne w ciągu pierwszego roku od daty zakupu. Uwzględnia ono również w standardzie z wykończeniem ambicji System połączenia alarmowego.

Skoda Octavia 2017: Silniki

Zarówno wariant Skoda Octavia Combi jak mają sześć opcji: trzy silniki TSI dwa TDI i CNG. wejście do silnika benzynowego zakresie jest tricilíndrico 1,0 TSI 115 KM. 1.4 TSI jest dostępny w dwóch wersjach: G-Tec 110 KM zaprojektowany do pracy z gazem ziemnym i inny czysto benzyna 150 KM. Najwyższe pasmo w benzynie jest 1,8 180 KM. Skoda Octavia TDI z 2017 silniki są czterocylindrowe: the 1.6 TDI Jest on dostępny z 115 KM 2.0 TDI zwiększa moc do 150 KM.

Prawie wszystkie silniki są dostępne w standardzie z ręczną skrzynią biegów, pięć lub sześć relacji z wyjątkiem standardu jazdy 2.0 TDI z podwójnym skrzynią biegów. DSG Jest on dostępny dla wszystkich silników, choć w zależności od wersji, będzie sześć lub siedem prędkości. 2.0 TDI 150 KM w wersji Combi w Skoda Octavia jest pierwszym Octavia AWD DSG 7-biegowa.

A mówimy o systemy wspomagania, Skoda Octavia ma wysoki, a niektóre zarezerwowane do tej pory do wyższych segmentów. Przód Assist z predykcyjnego ochrony pieszych, ślepy detektora miejscu i późniejszego wpisu ruchu, asystent asystenta holowanie manewrowego, Park Assist, Lane Assist, Adaptive Cruise Control ...

Skoda i Akceptuję pierwsze zamówienia nowa Skoda Octavia, choć pierwsze dostawy zostanie opóźnione aż do pierwszych dni marca. Ceny zaczynają się od 20,840 euro kosztuje najtańszy Octavia, który jeździ silnik benzynowy trzy-cylindrowy 115 KM. Górny koniec pod względem ceny jest silnik Octavia Diesel 150 KM DSG, tej części 34,330 euro.

Skoda Octavia RS jest najmocniejszy w historii

Skoda Octavia

Dostępne zarówno w hatchback jak Combi, Skoda Octavia RS 2017 staje się Najmocniejszy w historii. Będzie miał dwie opcje silnika: 2,0 benzyna 2,0 TDI. Na pierwszy moc wzrosła do 230 KM i oferuje maksymalną prędkość 250 km / h. Ze swojej strony, 2.0 TDI 184 KM staje się bardziej wydajny, zużywa średnio 4,4 l / 100 km. Są one dostępne z 6 skrzynią biegów lub DSG, również sześć.

mają sportowe podwozie, który obniża nadwozie o 15 mm a tylny tor wynosi 30 mm wyżej niż wcześniej. Tymczasem można jeździć Koła do 19 cali. Wszystko to uzupełnione przez system stabilizacji ESC z elektronicznych XDS blokującego + kół napędowych i wybór trybu z generatorem dźwięku, drugiej opcji.

Możesz być także zainteresowany

Skoda Octavia Skoda Octavia 2016 vs 2017, szukając różnic

Skoda Octavia 2017: jest to nowy wnętrze

Skoda Octavia RS 2017, jego najmocniejszy wersja sport historii