Nowy Audi Q5 2017: rozpoczyna się odliczanie

Tak będzie nowe Audi Q5: do sprzedaży w 2017 rokuTak będzie nowe Audi Q5: do sprzedaży w 2017 rokuTak będzie nowe Audi Q5: do sprzedaży w 2017 rokuTak będzie nowe Audi Q5: do sprzedaży w 2017 roku

rodzina SUV Audi, zwany Audi Q, Przygotowuje powitać niezwykle ważną modelu: Nowy Druga generacja Audi Q5.

Brak oficjalne potwierdzenie, wygląda na to następnego Paris Motor Show 2016 będzie miejsce, gdzie następna generacja tej premierze SUV. strategia Audi, kroki są spełnione zgodnie z wymaganiami. 2015 był rokiem MLB A4 i 2016 wszystko stanie warianty "5", Wiemy, coupe i moment zbliża SUV.

2017 Audi Q5: tajemnice

Dzięki technologii Audi A4, z zaawansowanym MLB modularna platforma a wszystko to pod uwagę, jeśli chodzi o sprzęt (pół-autonomiczny jazdy, informacji i rozrywki najnowszej generacji, etc.), a przednią projektowania zaznajomieni z wielkim Audi Q7, Audi będą kształtować Druga generacja udanego Q5, który trafi do sprzedaży w 2017 roku.

Jak działo się w nowym sedan i coupe nowo wprowadzony, Ostateczny obraz nowego Audi Q5 2017 Nie złamie się dramatycznie z ogólnego projektu, który Audi chciał celowo szanować. Przedstawiając nowego Audi A5 i powiedział dobry projekt nie wymaga wielkich zmian pokoleniowych i minimalizuje zużycie wizualnej i zwiększa wartość rezydualną. I to światło, prąd Audi Q5, rozpoczęła się w 2008 roku, został on bardzo dobrze w czasie i tylko subtelne niuanse i nowych udarów Audi będzie kształtować drugą generację. Nie nadmiernie modyfikować swoje pomiary i proporcje. Nowa platforma MLB będzie dać Nowe Audi Q5 rozstaw osi 2,83 m (Teraz 2,81), a ciało pójdzie w górę do 4,67 m (4,63 dzisiaj). Jednak ukryć swoją figurę znacznie więcej pracy niż to, co może sugerować ich działania. uciekania się do MLB modularna platforma, poprowadzi nowy Audi Q5 doświadczyć obniżenia wagi do co najmniej 70 kilo. Wydajność jest jednym z kluczowych słów, które Audi chce zderzenia z Nowe Audi Q5. I nie tylko udało mu się z masą.

aerodynamicznie praca będzie spektakularny, pod Współczynnik oporu pierwotnie przeznaczony 0,30, lub co jest tym samym, najniższego segmentu. Audi Chcesz promować to, że jakość aerodynamiczną Mercedes eksplodował w ostatnich latach wytwarzania modeli gwiazdy aerodynamiki. Na razie nowa 2017 Audi Q5 weźmie Mercedesa GLC się rekord z 0,31.

2017 Audi Q52017 Audi Q5: Silniki

w 2017 Audi Q5 zakres, również efektywność skorzystają z nowego Transmisja ultra quattro wystawiona przez A4. Chodzi o to, aby zminimalizować tarcie i tarcia, gdy w wystarczająco dobrej trakcji tylko dwa przednie koła. To nie nowość, ale propozycja Nowa skrzynia biegów ultra quattro, który ma dwa sprzęgła w samej linii przesyłowej. Poza zwykłymi wielotarczowe sprzęgło do kierownika centrum zmieniać moment obrotowy pomiędzy osie, inny sprzęgło na prawym tylnym łożysku osi. Według Audi, gdy stan dobry system zdecyduje się otworzyć dwa sprzęgła, wszystkie istotne elementy przekładni zatrzymać zaliczkę opór tarcia resztkowego stoiska.

w dynamiczny rozdział, 2017 Audi Q5 będzie miał System przewodzenia do listu. Nie da się określić, że zachowanie jako Zwinny i dynamiczny SUV, ale inżynierowie Audi oni też chcą go dużo bardziej komfortowe projekcja Q5. Oczekuje się zawieszenia pneumatycznego -tylko Mercedes GLC proponuje w tym segmentu- kiedy nie jest obecna lub w zupełnie nowym A4 Allroad, ale oceniając jakość jazdy, który zapewnia platformę MLB, możemy wyobrazić sobie nadzwyczajne zaangażowanie , W przyszłości zakres będzie miejsca dla Hybryda z wtyczką 50 kilometrów od zakresu elektrycznego, do bezprecedensowego Q5 RS 400 KM... z inconveniencing tę samą Porsche Macan.

(*). Jeśli klikniesz tutaj, można zobaczyć zdjęcia z aktualnego Audi Q5 Audi Q5 i przyszłości.

Możesz być także zainteresowany

- Trzy-cylindrowy Audi Q2-proof

- VW Tiguan vs premii SUV Audi Q3, BMW X1 i Mercedes GLA

- SUV Przewodnik: na zakup nowych samochodów w 2016 i 2017 roku

- Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo