Nowy Seat przyszłości: 7-miejscowy SUV, Arona, elektryczny …

Przyszłość samochodów Seat: Duży SUV, Arona, elektryczny ...Przyszłość samochodów Seat: Duży SUV, Arona, elektryczny ...Przyszłość samochodów Seat: Duży SUV, Arona, elektryczny ...Przyszłość samochodów Seat: Duży SUV, Arona, elektryczny ...

Seat patrzy w przyszłość i sposób! Jeśli kilka miesięcy temu przedstawił kompletny aktualizacja dla jednego ze swoich sprzedający, Lew 2017, kilka tygodni temu, że uczestniczył w oficjalnym otwarciu jednego ze swoich najbardziej oczekiwanych wydawnictw w ostatnich latach piątą generację Ibizy.

Z inscenizacji tych dwóch prawdziwych gigantów, należy podnieść pytanie:pojawią się nowe samochody Seat? Odpowiedź brzmi: tak. Rozmawialiśmy z prezes spółki, Luca de Meo, na Posadzić nowe samochody przybyć w 2017 i 2018

Duży SUV Seat 7 osobowa w 2018 roku

Luca de Meo To daje nam klucze przyszłe wersje marek, jak wyjaśnił niektóre tajemnice nowy duży SUV Seat„Kiedy tam koncepcję 20V20 siedzenia, ale bez powiązanego projektu. Od tego czasu pracował na znalezienie rozwiązania i sposób przedsiębiorstwa udało nam się osiągnąć nasz SUV wielka przyszłość kosztuje nas 30 procent tego, co powinniśmy inwestować, jeśli my sami, za co weźmie platform przewagę i fabryk grupy. A co lepsze miejsce niż Wolfsburg (Niemcy), miejsce urodzenia grupa Volkswagen aby go zrealizować. Możemy kosztować więcej niż gdyby wykonujemy w Hiszpania ale w Martorell nam było możliwe problemy z przepustowością.

Duży SUV Seat 2018Na przyszłość SUV Seat z 7 mandatów konfiguracji wnętrza, De Meo wyjaśnia, co następuje: "Na podstawie tej nowej siedziby jest Volkswagen Tiguan XL. ten samochód oznaczać będzie przyszły kształt Seat choć będzie to przyszłość Seat Leon -2019, który przybędzie kilka miesięcy później, który da nam drogę, stylistycznie zarówno zewnętrzne i wewnętrzne w kolejnych latach. Będzie to bardzo korzystne, ale nie jest to duży samochód objętość i pozwalają nam reinwestować w innych kwestiach, których nie można zapomnieć i są niezbędne, takie jak zmniejszenie emisji CO2 lub elektryfikację zakresie. On dalej wzmacniać więzi między Seat i Volkswagen, który jest bardzo ważny dla nas, bo również w Niemczech producenci miejsce i personel roślin mogą wiedzieć i być dumnym, aby usiąść. To nie jest jeszcze ustalone nazwy, choć w ostatnich dniach Otrzymałem oferty kilka gmin oferujących swoje imię przyszłego dużego SUV Seat”.

Seat wydajne technologie: gaz CNG, elektryczne, hybrydowe, samochody ...

Skręć mówić de Meo nowe źródła napędu: „Czekając na naszych Pierwszy elektryczny w 2019 roku, postawić CNG (sprężony gaz ziemny). Ma potencjał, a ja, jak włoska, widziałem to działa skutecznie. Arona jest również oferowany z gazem. Energia elektryczna jest jeszcze zostać zdefiniowane, jeśli robimy to na platformie Leon czy Ibiza. Będzie to samochód, który pomoże nam sprzedać lub w inny sposób świadczenia usług. Co do hybrydyzacji nie decyduje się jednak w następnej generacji Seat Leon powinien oferować hybrydę, jak segmencie poniżej.

Seat SUV przyszłościSeat Arona: the "Ibiza" SUV, pierwszy przyjazd

Seat SUV Ateca wola "braciszek", nowy mini SUV Będzie się nazywać Arona i będzie korzystać wiele bazy technicznej wydanej przez Seat Ibiza piątej generacji. Jest w Frankfurt Auto Show od września, kiedy zobaczymy oficjalną prezentację nowy Arona.

co do wymiary, długość Arona Powinno być ok 4,20 m i liczne opcje personalizacji na zewnątrz i wewnątrz będzie jednym z wielkich cech. Jeśli chodzi o silniki, według wszelkiego prawdopodobieństwa to silnik benzyna trzycylindrowy 1,0 TSI w poziomach mocy 95 i 115 KM, natomiast diesel 1.6 TDI będzie oferowany w wersjach 80, 95 i 115 KM. Co do wersji wybitnie charakter ekologiczny i sprawozdań, które czytałeś Luca De Meo, bądź też Arona gazu ziemnego. Będziemy również czujni, jeśli są sprzedawane tylko w wersjach z napędem na dwa koła lub jeśli nie będzie żadnych AWD wersja 4Drive.

Możesz być także zainteresowany

- Wywiad z Luca de Meo, nowego prezesa i CEO Seat

- Siedzisko i mikroskop, aby zoptymalizować jakość swoich samochodów (wideo)

- Ateca Seat TSI vs Toyota C-HR: Co zainteresowany SUV, hybrydowy lub benzyna?

- X-Perience Seat Leon Titan Desert: The Lion ekstremalne