BMW Alpina, poprawiając oryginał

Wszystkie modele AlpinaWszystkie modele AlpinaWszystkie modele AlpinaWszystkie modele Alpina

Ponad 40 lat trwa Alpina Modyfikowanie BMW, replikacji oryginalne modele przemiany wychwalając własną dynamikę, luksus i jakość taka sama BMW. Prace rozwojowe Alpina jest taki poziom, który jest wymieniony jako producent. Surowce są tak głębokie, że ich modele oparte na dziś Seria 3, 4, 5, 6, 7, X3, Mają ich producentem odpowiednie atesty. Prace wykonane na silnikach wykracza daleko poza "prosty" remapping elektronicznego zarządzania wstrzykiwań lub zwiększenie wartości ciśnienia doładowania.

dream Factory
BMW AlpinaRozwija i produkuje Alpina
wiele składników preparatów w dążeniu do swoich celów oraz w celu zapewnienia niezawodności w znacznym wzrostem świadczeń, które są podstawą ich preparatów. W przypadku D3 Biturbo (w BMW serii 3), Alpina Proponuje ona jako punkt wyjścia silnika 3.0d typu twin-turbo BMW 535d Cascade (313 KM), ale również zmodyfikowane w celu zwiększenia wydajności. silnik Alpina D3 Biturbo Ma moc 350 KM i moment obrotowy o wartości 71,4 mkg, realizacji stała między 1500 i 3000 obrotów na minutę rpm.

Na swojej stronie www.alpina-automobiles.com to cechy wszystkich modeli. Zakres jest zróżnicowane wersje Rodzina i Krokwie i warianty i napęd na tylne koła. Zewnętrznie ich podobieństwo do BMW z których wywodzą się widoczne, ale w tych samych powłok, które poprawia aerodynamicznie Alpina, tam jest dużo więcej pracy. Wszystkie elementy zawieszenia (sprężyny, amortyzatory i stabilizator) różnią, a nawet Alpina zmienia geometrię (Falls i pożyczki) z zespołu walcowniczego. Opony, opony i tarcze hamulcowe i zaciski również dopasować charakterystykę Alpina. nawet Alpina Przepisy Poprawka wydajność stałość swoich "modele",


Wiele z Alpina Są one wyraźnie mocniejszy ich "równoważny" w BMW, a końcowy produkt jest inny. Alpina nie wygląda dużo sportowego M, jak wysoka wydajność połączona z łatwością i komfortu jazdy. współpraca Alpina i BMW To jest tak blisko, że z rozwojem nowy BMW Alpina działa również w jego ewolucji. Usługi gwarancyjne i konserwacji są objęte w salonach BMW. o 1500 Alpina są wytwarzane rocznie, modele oferują również w nim o dotykowy rzemieślnik, z specyficzne wykończenie które zwiększają wyłączność modelu.

MODEL

BASE

MOTOR

MOC

D3 / D3 Touring

seria 3

Diesel 3.0 Biturbo.
6 CIL.

350 KM

B3 / B3 Touring

seria 3

3.0 Benzyna Biturbo.
6 CIL.

410 KM

B4

seria 4

3.0 Benzyna Biturbo.
6 CIL.

410 KM

XD3

X3

Diesel 3.0 Biturbo.
6 CIL.

350 KM

D5 / D5 Touring

5 serii

Diesel 3.0 Biturbo.
6 CIL.

350 KM

B5 / B5 Touring

Seri3 5

Benzyna 4.4 Biturbo.
8 cyl.

540 KM

B6 / B6 Cabrio

seria 6

Benzyna 4.4 Biturbo.
8 cyl.

540 KM

B7

seria 7

Benzyna 4.4 Biturbo.
8 cyl.

540 KM