Audi RS7 Sportback, serce do 560 uderzeń

Audi RS7 SportbackAudi RS7 SportbackAudi RS7 SportbackAudi RS7 Sportback

ekskluzywność i luksusowy wielki salon Premium i prawdziwy sportowy bestia że ryczy nad 500 KM, Z tych przesłanek Audi wita najnowszego członka sagi RS, RS7 Sportback, jedną z największych sensacji w 2013 Detroit Motor Show.

Audi RS7 Sportback, serce do 560 uderzeńElegancki i imponujący obraz A7 Sportback zachowuje niektóre tego stylu w nowej RS7 Sportback, ale tak, z typowymi Warpaint najważniejszych sportów. jego Ciało pięciodrzwiowa i wybierz styl coupé na jej powrót umacnia agresywność z dodatkiem atrapę chłodnicy o strukturze plastra miodu struktura plastra miodu grać z kratką ochronną w błyszczącej czerni. Z tyłu, wraz z ucieczką eliptycznych nie niezauważone wielki dyfuzor powietrza i aktywnego spoiler wschodzących lub ukryte w zależności od prędkości.

RS7 Sportback wnętrze również prezentuje wiele elementów uderzające, wśród których spłaszczone koła kierownicy trzech szprych skóry z logo RS na dole, okrągłych instrumentów z czarnymi tarczami, białymi cyframi i czerwonymi wskazówkami. FIS system informacyjny Ma światła pilotażowego, który wskazuje, kiedy to osiągnęła moment limit i inne wskaźniki presji obciążenia i temperatury oleju, a nawet 'Laptimer' o taktowaniu czasy okrążeń na torze wyścigowym. RS sportowe fotele z ich oznaczeniami bocznych, zintegrowane zagłówki i rejestracja RS7 dodać do standardowego wyposażenia; jego pokrywa jest utrzymywana w kombinacji tkaniny i skórzanej czarnej Alcantary, a jego obszar centralny jest ozdobiony brylantem pikowana. Alternatywnym rozwiązaniem jest Valcona skórzana tapicerka w kolorze czarnym lub srebrnym księżycem, szyte wzór plastra miodu. Tymczasem dla tych, którzy potrzebują miejsca do przewozu rzeczy osobiste, objętość tułów może wahać się między 535 i 1390 litrów jeśli tylnymi siedzeniami.

Pasja do 560 uderzeń

Mechaniczne serce, który napędza nowy RS7 Sportback Jest to znany napęd 4.0 TFSI V8 biturbo 560 KM między 5700 a 6700 obr./min, ze stałym momentem 71,38 mkg między 1750 i 5500 obr./min. Silnik jest połączony z automatyczną skrzynią biegów Tiptronic ośmiobiegowej przemiennika momentu obrotowego z dwóch programów roboczych D i S, oprócz możliwości zmiany biegów ręcznie za pomocą łopatek na kierownicy. W tym silniku i ta zmiana łączy się zawsze skuteczny stały na wszystkie koła quattro. Dzięki połączeniu tych wszystkich elementów mechanicznych, maksymalna prędkość RS7 Sportback Oczywiste jest ograniczona elektronicznie do 250 kilometrów na godzinę, choć można wybrać jedną z dwóch opcji, które usuwają to ograniczenie i zyskał RS7 aż do 280 i 305 kilometrów na godzinę. przyspieszenia w zakresie od 0 do 100 km / h, To do wielkich sportowych, aby móc osiągnąć tę prędkość w zaledwie 3,9 sekundy.

Audi RS7 Sportback, serce do 560 uderzeńŚrednie zużycie deklarowana jest za RS7 Sportback jest 9,8 l / 100 km. Urządzenie, które pomaga zużycie paliwa nie osiąga znacznie wyższy poziom jest system Cylinder on Demand, technologia w zależności od warunków jazdy i poziomu mocy i momentu obrotowego wymaganego w każdej chwili wyłączyć cztery z ośmiu cylindrów silnika.

Zawieszenia, hamulce, opony ...

Rodzaj to Uchwyty Elastycznen uwzględniania RS7 Sportback jest pneumatyka z zmienna regulacja, Parametry, których zmieniają się w zależności od stylu jazdy lub wybranego trybu, a także uwzględnia nierówności drogi. Ta szczególna wersja A7 Przedstawia podwozie zawieszone 20 mm, co oznacza podróżowanie bardziej żywy i zatrzymany niemal na poziomie gruntu, takich jak sport prawdziwą drogę. Jako alternatywę dla tego układu zawieszenia schemat zamierza Układ dynamicznej kontroli jazdy (DRC), ze sprężynami stalowymi i regulowane na trzech poziomach z różnych zestawów parametrów i mocniejsze niż te, które pochodzą standardowe amortyzatory. Innym ciekawym elementem opcjonalnym wykonać wiele funkcji układu dynamicznego Audi drive Wybierz Jest dodać dynamiczny układ kierowniczy ze zmiennym stosunkiem pomocy kierownicy.

hamulce Ten sportowiec RS7 Sportback Nie są „nic normalnego”. Series zostały hamulce tarcze pierścienia ciernego żeliwa 390 mm średnica, natomiast mogą być opcjonalnie dodane dysków carbocerámicos nawet większe środki, a mianowicie 420 mm. Ze swojej strony, paleta jest szerokie felgi w rodzaju projektu, jeśli tylko można wybrać jeden z dwóch typów o średnicach: 20 cali standardu i 21 cali opcjonalnie.