Hyundai Kona: nowy wizerunek i więcej szczegółów SUV “mini” Tucson

Hyundai Kona: odliczanie do nowego miejskiego SUVHyundai Kona: odliczanie do nowego miejskiego SUVHyundai Kona: odliczanie do nowego miejskiego SUVHyundai Kona: odliczanie do nowego miejskiego SUV

Hyundai trwać uruchomienie swojej nowej wersji: the Kona. Samochód ten będzie reprezentował Hyundai w segmencie Miejski SUV lub mały. Według najnowszych informacji, że mamy znaną, znamy ich ostateczny projekt i prezydium danych technicznych lato.

Południowokoreański marka powróciła do wyprzedzeniem nowy "Teaser" lub tryb podglądu obrazu nowy Kona. Jak widać na tym zdjęciu, częścią projektu będzie miał przednią powierzchnię samochodu, szczególnie cienkich reflektory ze światłami typu led, przednia krata kaskadą z logo Hyundaia w centrum i kilka świateł pomocniczych dojrzał w narożnikach, tuż nad zderzakiem.

na Nowy Hyundai Kona, azjatycka firma wyprzedza mieć projekt "gładka, ostra i stopniowe". Jeśli spojrzymy trochę bardziej nowy wygląd reflektorów, przypominają inne SUV że istnieje już na rynku, Jeep Cherokee (ten, większy niż Hyundai Kona przyszłość).

Kona SUV HyundaiHyundai Kona: Kolejny sprzedaży SUV?

W ostatnich dniach dużo rozmawialiśmy o tym z oczekiwaniami "mini" Tucson. Według pierwszych informacji i informacji, które stopniowo poznamy nowy Hyundai Kona, to nowy SUV Jest on przeznaczony do stać się nowym bestsellerem, jak to dzieje się z "najstarszy brat" (Zgodnie z 2016 rejestrowania danych, Hyundai Tucson był trzeci SUV Najczęściej kupowane w Hiszpanii, za Nissan Qashqai i Renault Captur).

Nazwa Kona Pochodzi z regionu przybrzeżnego Wyspy Hawajskie (Stany Zjednoczone). Latem znamy jego główne cechy, podczas gdy w połowie września będzie jego wielka światowa premiera z okazji obchodów Frankfurt Motor Show.

Kona długość Hyundai będzie ok 4,20 m, figura przybliżeniu odniesienia, które mieszczą się w Miejski SUV lub mały. I twoi rywale? Wiele modeli i wysoka jakość: ww Renault Captur że łączące samochody jak Nissan Juke, Peugeot 2008, Opel Mokka X, nowy VW Seat Arona i T-Roc ...

Wiele innowacji technicznych wydany w najnowszej generacji Hyundai i30 będzie również obecny w nowy Hyundai Kona. Tak więc, w zakresie dostaw silników benzynowych powinny zawierać 1,0 silnik benzynowy T GDI trzycylindrowy w poziomach mocy 100 120 HP, natomiast typy skrzyń biegów są manualna sześciobiegowa automatyczna i podwójnego sprzęgła 7 7DCT relacje wersje.

Czekamy następnie przybyciem więcej informacji z SUV naprawdę obiecująco: Hyundai Kona.