BAIC Arcfox-7, chiński elektryczny supersamochód pochodzenia hiszpańskiego

BAIC Arcfox-7, chiński elektryczny z hiszpańską dusząBAIC Arcfox-7, chiński elektryczny z hiszpańską dusząBAIC Arcfox-7, chiński elektryczny z hiszpańską dusząBAIC Arcfox-7, chiński elektryczny z hiszpańską duszą

Beijing Motor Show 2016 nie jest rozczarowany różnorodność i jakość Samochody prezentowane. Jednym z najbardziej spektakularnych samochodów, które zostały w chińskim znakiem była BAIC Arcfox-7, imponujący supercar stuprocentowo elektryczny których pierwotny projekt i cechy techniczne zaskoczył wszystkich miłośników samochodów.

BAIC projekt Arcfox-7 Był odpowiedzialny za motoryzacyjnej inżynierii i wyścigów firmy Campos Racing, z Głównego Projektanta Francesc Arenas przed projektem supersamochód Arcfox-7 Chiński producent Beijing Automotive Industry Holding silnika.

BAIC Arcfox-7 to czysta prowokacja, z estetycznym że prawie niezauważone. Jego początki znajdują się w znacznej części projektu technicznego elektrycznych samochodów z wzór E. Napęd jest więc sto procent mocy, w taki sposób, aby poruszać się, że używa Super silnik elektryczny 603 KM moc. Energia jest magazynowana w ostatniej generacji o pojemności akumulatora 6,6 kWh. Według oficjalnej informacji dostępnych maksymalna autonomia miałaby zasięg około 300 km.

BAIC Arcfox-7oraz korzyści? BAIC zapewnia, że Arcfox-7 On jest w stanie przyśpieszyć 0 do 100 kilometrów na godzinę w mniej niż 3 sekundy, a czasami może osiągnąć maksymalną prędkość 260 kilometrów na godzinę. Całkowita zadeklarowana masa pozostaje w 1,755 kg. Aby ograniczyć ten elektryczny rakiety, wykorzystuje zespół hamulce z Tarcze węgla ceramicznego sześć tłokiem zaciski z przodu, a cztery z tyłu.

Aby uzyskać dostęp do BAIC wnętrze Arcfox-7, trzeba najpierw otworzyć swoje drzwi, które mają System nożycowy otwarcia (Lub elytra lub drzwi Insectoid zwany także typ). Konfiguracja wnętrza łączy typowe elementy samochodu wyścigowego ze zwykłymi kabinie samolotu. Wśród nich są m.in. ulotki bez dna i różnych pokręteł i przycisków, które sprawiają, że idziesz dodany do rodzaju samochodu wyścigowego do startu. Zakończone w włókna węglowego i różne ekrany dotykowe zapewniają plus technologicznego i jakości w przedziale pasażerskim.

Ale to, co dzieje się sprzedać to niesamowite BAIC Arcfox-7? Ponieważ Chiny potwierdzi, że do sprzedaży pod koniec 2016 roku.

Możesz być także zainteresowany

- Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo

- Najlepsze samochody 2016 Beijing Motor Show na zdjęciach

- Rimac Concept One, samochód elektryczny ponad 1000 CV

- Zalety i wady samochodów elektrycznych