Honda potwierdza nowy CR-V Hybrid we Frankfurcie

Honda potwierdza nowy CR-V Hybrid we Frankfurcie

proca To spędził rok produkcji mieszańce, jak reszta w cieniu zjawiska Toyota Prius. Mieszańce każdej wielkości i stanu, w tym supersamochodów Honda NSX podobne. Tym razem oczekuje gong w Europie poprzez wprowadzenie hybrydowych mechaniki w ciele SUV, specjalnie prototyp CR-V. IMA koncepcja jest opuszczony, a nazwa została przyjęta Sport Hybrid I-MMD, pochodzi z Honda Accord Hybrid który jest sprzedawany w Stanach Zjednoczonych. stosowany jako oparte na benzynie dwulitrowym, i atmosferyczna 185 KM od 5000 obr./min, z maksymalnym momentem obrotowym 32,1 Nm do 2000 obr./min. Jeśli chcesz wiedzieć, jak to działa, możemy powiedzieć, Nasze doświadczenia z tego mechanicznego hybrydowy Sport Hybrid I-MMD na prototypie Honda Odyssey.

Czysta elektryczny: Honda EV Concept Miejskich

w Poprzedni Genewa proca Oddał dzwon ogłaszając swój nieubłagany ścieżkę do elektryfikacji (tak będzie ścieżka elektryczna Honda). W lipcu ogłoszono, joint venture pomiędzy Honda i Hitachi do produkcji silników do samochodów elektrycznych. zostaną podane we wrześniu do spełnienia Honda EV Concept miejski, pierwszy elektryczny Honda opracowała dla Europy, który obiecał nową bazę. Jak sama nazwa wskazuje, niewielkie rozmiary, zaprojektowany dla miasta, w przeciwieństwie do Honda Clarity, z trzema opcjami napędowymi przedstawiony w New York Hall w tym roku.

Honda Civic i Jazz 2018 Diesel

Ogłosili, że na koniec roku przyjdzie diesel Honda Civic a więc uczą się w Frankfurt Motor Show. Podobnie, można zobaczyć niewielki kosmetyk zmienia Honda Jazz 2018 otrzyma silnik benzynowy 1.5.

Możesz być także zainteresowany:

I tam był elektryczny Honda Jazz

Honda MC-Beta, anty-Twizy