Nowe Renault Megane nie można kupić …

Renault Megane Sedan 2017 najlepsze zdjęciaRenault Megane Sedan 2017 najlepsze zdjęciaRenault Megane Sedan 2017 najlepsze zdjęciaRenault Megane Sedan 2017 najlepsze zdjęcia

Renault Mégane jest jednym z najpopularniejszych samochodów na rynku hiszpańskim. Ostatnio, to Samochód kompaktowy segmentu C Została ona zarejestrowana jako wersja znanego nowość Grandtour. W niektórych krajach, oferta handlowa wzrośnie z Pojawienie się wersji Bohaterem tego artykułu: Nowe Renault Megane Sedan.

Według źródeł konsultowanych przez Autopista.es Renault Hiszpanii, że będziemy przekazania Nowy Renault Mégane Sedan nie będą sprzedawane w naszym kraju, Naprawdę szkoda, bo jak widać na zdjęciach, jest to samochód, który odbiega od klasycznych linii i nieco nudne innych modeli z ciała czterodrzwiowa i proponuje Nowoczesny, dynamiczny projekt i nie możemy zaprzeczyć mu pewne atrakcyjny.

Jak zwykle w tego typu samochodach z ciałem czterodrzwiowa, Nowe Renault Megane Sedan zapewnia tułów hojnie. W związku z tym, że reklamowane zdolności 508 litrów, znacznie wyższa w porównaniu do Megane drzwi (384 litrów) i nieco niższy w porównaniu ze znaną Mégane ci (580 litrów).

Renault Megane Sedan 2017Renault Megane Sedan: do pięciu silników

W zależności od kraju, w którym jest on wprowadzany do obrotu, Renault Megane Sedan może wybrać pięć thrustersBenzyna, 1.2 TCE 115 KM 1,2 TCe 130, podczas gdy olej napędowy będzie stanowić 90 HP 1,5 dCi, 1,5 dCi 110 KM 130 KM 1,6 DCI.

Renault Megane Sedan: praktyczny i podłączony

W nowym Renault Megane Sedan Nie przegap Systemy praktyczne i funkcjonalne, takie otwieranie bagażnika inteligentny system przy czym brama może zostać otwarty przez pobliżu kierowcy albo ich ruchem.

System informacji multimedialnych, nawigacji i rozrywki R-Link 2 również jest obecny w najważniejszych urządzeń Nowe Renault Megane Sedan. W rozdziale dotyczącym bezpieczeństwo, Nie brakuje coraz bardziej popularne systemy, takie jak urządzenie ostrzegawcze pasy mimowolne zmian i automatyczny system hamowania awaryjnego w mieście, między innymi.

Renault Megane Sedan: Co o Fluence?

przybycie Nowe Renault Megane Sedan oznaczać będzie zniknięcie Renault Fluence, model, który będzie zaprzestać sprzedaży jak iść osiągnięcia różnych rynkach tę nową odmianę Megane. A w Hiszpanii? Możemy potwierdzić, że Fluence być również pozostawione rynku.