Honda BR-V Prototype: pół SUV, pół minivan

Honda BR-V Prototype: pół SUV, pół minivan

GAIKINGO Indonezja International Auto Show -lub Międzynarodowa Wystawa Indonezji- Jest to miejsce wybrane przez Hondę do wprowadzenia Nowa BR-V Prototype.

W istocie, możemy rozważyć BR-V Prototype jak wersja SUV który opiera się na mobilio MPV, model, który jest sprzedawany w niektórych krajach na rynku azjatyckim. W rzeczywistości, wewnątrz BR-V Prototype Posiada wiele opcji konfiguracyjnych, oparte na standardzie 7 mandatów.

Do pchania, początkowo Honda BR-V Prototype Będzie ona dostępna z silnikiem benzyna czterocylindrowy 1,5 I-VTEC 120 KM i maksymalny moment obrotowy mkg 14,78, sprzężony z przekładnią manualną sześć kół zębatych (opcja, może również wybrać automatyczne bezstopniową CVT).

w jego powierzchowność, Światło jest uderzające przechyłki ciała w stosunku do podłoża, światła typu LED, aluminiowe felgi 16 cali i prętów bagażnika dachowego.

Co do sprzętu, Nowa Honda BR-V Prototype obejmujące elementy, takie jak Kontroli stabilności pojazdu Stability Assist (VSA), Pomoc startu systemu wzgórze Hill Start Assist (HSA) oraz system klimatyzacji, który umożliwia przepływ powietrza między drugim a trzecim rzędzie siedzeń.

Pierwszym rynkiem, na którym sprzedają nowy Honda BR-V Prototype będziesz Indonezja na początku 2016 roku, aby przedłużyć ich do obrotu natychmiast po innych krajach azjatyckich.