Mercedes GLC i jest zamiennikiem dla GLK (ceny)

Mercedes GLC, więc wymiana dla GLKMercedes GLC, więc wymiana dla GLKMercedes GLC, więc wymiana dla GLKMercedes GLC, więc wymiana dla GLK

Mercedes-Benz zwraca postawić mocno SUV z nowy GLC, namiastka naturalny GLK. Jak to się dzieje z GLE, w nowy GLC zaakcentować dynamiczne formularze i typowe barwniki kosmetyczne coupé (Zwłaszcza tylne zbocze DACH).

Nowy Mercedes GLC SUV jest dłuższy i szerszy w porównaniu z GLK (Wysokość pozostaje prawie niezmieniona rosnąć tylko 9 mm do 1,639 mm), długość oferując 4,65 m (+ 12 cm) i szerokość 1,89 m (+ 5 cm). Rozstaw osi jest nowy GLC 2,87 m, w stosunku do 2,75 m GLK. Wzrost tych wymiarów ma bezpośredni wpływ na dostępnej przestrzeni dla pasażerów i ładunków. Podpisanie Star gwarantuje, że zarówno ilość wolnego miejsca dla kolan pasażerów z tyłu, co do objętości dostępnej przestrzeni ładunkowych jest większa, a wielkość dostępna w tułów, który zwiększa się od 470 litrów na glk 550 litrów SLN (W sumie 1.600 litrów Jeżeli siedzenia tylne) są złożone.

Mercedes GLC

Lżejsze i bardziej wydajne

Pomimo wzrostu zewnętrznych wymiarach nowy Mercedes GLC wynosi do 80 kg lżejszy niż GLK, dzięki zastosowaniu aluminium i stali o wysokiej wytrzymałości nowej generacji, które zaoszczędzić kilka kilogramów w porównaniu do skali. Ten zwiększony lekkość z wykorzystaniem silników nowej generacji i dostosowany do standardu zapobiegającym emisji zanieczyszczeń Euro 6, Mercedes mówi nowy GLC wynosi do 19 procent bardziej wydajne niż jego poprzednik.

Po uruchomieniu na rynku (koniec września) Początkowo Mercedes GLC Będzie on oferowany w Hiszpanii z dwóch alternatyw turbodiesel mechanicznych. Wszystkie wersje są przystosowane do standardu zapobiegającym emisji zanieczyszczeń Euro 6 i są one oferowane w standardzie z najnowszej ewolucji systemu stały na wszystkie koła 4Matic (Z początkowego przydziału 45 procent momentu obrotowego na przedniej i tylnej 55 procent). Kompletny program w przyszłości będą tworzone w diesel, dwie wersje -220d 170 KM i 250d od 204 KM-, podczas gdy w benzyna Będzie ona dostępna na GLC 250 211 KM. Te trzy wersje są połączone z dziewięć przekładnia automatyczna 9G-Tronic.

Jako wielką nowość, Mercedes Zapewnia ona po raz pierwszy w segmencie SUV plug-in w wersji hybrydowej pod nazwą GLC 350E 4Matic. W jej wnętrza technicznych, silnik spalinowy w połączeniu 211 KM a inny elektryczny 85 kW (116 KM),. Jeżeli akumulator jest przy pełnym obciążeniu i warunki jazdy są optymalne, firma zapewnia, że ​​gwiazda może przejść w trybie elektrycznym sto procent do 34 kilometrów. Dane dotyczące wydajności i na średni poziom CO2 60 g / km ogłoszono, podczas gdy pod względem wydajności maksymalnej prędkości 235 km / h, przed przyspieszeniem od 0 do 100 km / h (w zależności od „Wzmocnienie „) z zaledwie 5,9 sekundy. Odpowiedzialny za przenoszenie całą podłogę zasilania hybrydowy jest siedem-biegowa automatyczna skrzynia biegów 7G-Tronic Plus.

Mercedes GLC

Chassis & Safety

nowa GLC wyposażony w standardowy Sterowanie podwozie zwinność zawiesiną mechanicznych i systemu zmiennego tłumienia. Ewentualnie, może być wyposażony w system wielokomorowy zintegrowanego zawieszenia pneumatycznego i adaptacyjne tłumienie postępujące sterowania elektronicznego. W zależności od zmian dokonanych w systemie dynamiczny Wybierz, Będą one oferowane do pięciu programów jazdy (Eco, Comfort, Sport, Sport + i indywidualna), Które zwiększają lub zmniejszają wysokość ciała, podczas gdy przepustnice regulować ich ustawienie w zależności od okoliczności. W wersjach wyposażonych z pakietem technicznym Offroad, system Air Body Control wzrasta do 50 mm, wysokość korpusu, a następnie wybierz podstawową jazdy pociągu w celu optymalizacji przyczepności kół do powierzchni (równoległy układ 4Matic się resztą).

zespół technologie zabezpieczeń Intelligent Drive jest w służbie nowa Mercedes GLC. Seryjny system Collision Prevention Assist Plus, Kreator CROSSWIND, automatyczne połączenie belki oraz urządzenie do wykrywania zmęczenia i zmęczenie obejmują Uwaga Assist.

Mercedes GLC

Ceny Mercedes GLC

- GLC 170 KM 220D 4MATIC: 47,900 euro.

- GLC 204 KM 250D 4MATIC: 49.900 euro.