Kia KX3 Concept, młodszy brat Sportage

Kia Concept KX3Kia Concept KX3Kia Concept KX3Kia Concept KX3

Możemy rozważyć braciszek Sportage, odnosimy się do Nowa Kia Concept KX3, Jednym z najważniejszych wydarzeń w nowych wydania 2014 Guangzhou Auto Show.

Jak udało mu się wyprzedzić Kia na swojej oficjalnej zapowiedzi, Kia Concept KX3 Dochodzi do potrzeb chińskiego społeczeństwa, które czuje się coraz bardziej przyciąga do pojazdów typu SUV. W przypadku KX3, jej wymiary mogą być umieszczone wewnątrz lub SUV rozjazdy miejskie jeśli sprzedawane w Europie. Mianowicie, ogłasza 4,26 m Długość, szerokość 1,76 m i wysokości 1,63 m, przy czym rozstaw osi jest 2,59 m. Co do objętości ładunkowej w tułów, zadeklarowana pojemność 400 litrów.

mechanicznie, Kia początkowo potwierdził, że KX3 Concept może zwiększyć silnik benzynowy 1,6 T-GDI bezpośredni wtrysk doładowany z turbodoładowaniem. Ten silnik jest połączony z nowym automatycznym podwójnym sprzęgłem DCT układu napędowego siedem prędkości na cztery koła.

W tej chwili i tak udało nam ogłosić już powyżej, Kia będzie sprzedawać tylko KX3 na rynku chińskim, kraju, w którym firma sprzedaje Korei Południowej wielu swoich pojazdów poprzez joint venture Dongfeng Yueda Kia (DYK).