Citroen C3 się z automatyczną EAT6

Teraz na sprzedaż Citroen C3 1.2 PureTech EAT6Teraz na sprzedaż Citroen C3 1.2 PureTech EAT6Teraz na sprzedaż Citroen C3 1.2 PureTech EAT6Teraz na sprzedaż Citroen C3 1.2 PureTech EAT6

Zaledwie kilka miesięcy po przybyciu na rynku hiszpańskim, Citroën wprowadził i ciekawy zmiany w zakresie użyteczności C3.

Jeśli kilka dni temu był SUV Peugeot 3008, który przeszedł do włączenia wyżej EAT6 automatyczna zmiana przekładni hydrokinetycznej, Przejdźmy teraz go dotknąć citroen C3. Ten typ transmisji mogą być na aspołeczne 1,2 turbodoładowaniem silnik benzynowy PureTech trzycylindrowy i 110 KM.

poziom wykończenia z których można wybrać Citroen C3 1,2 PureTech 110 KM EAT6 Są one nazywane Poczuj and Shine i cena wywoławcza z tego typu uruchomieniu silnika i przekładni w 16200 euro.

W kategoriach zużycie i emisja, dla C3 1,2 PureTech 110 KM EAT6 francuski koncern PSA Group ogłosiła średni wydatek paliwa 4,9 l / 100 km i Poziom emisji CO2 110 g / km, więc ta wersja jest zwolniony z VRT w Hiszpanii.

citroen C3Citroen C3: Co robi EAT6 zmiana?

Dla samochodu jako citroen C3, wprowadzenie EAT6 automatyczna zmiana przekładni hydrokinetycznej Przynosi wartości dodanej, jak również większą uniwersalność i odmiany w jej zasięgu.

Jeśli chodzi o jazdę, francuski producent twierdzi, że tego typu umożliwia szybką transmisję szybciej, płynność i miękkość w Przejścia między biegów. Jedną z osobliwości tej zmiana EAT6 znaleziono w dwóch trybach pracy -Sport i śnieg-, poza normą lub normalnym. W pierwszym przypadku, Sport, to bezpośrednio wpływa na parametry elektroniczne przejścia pomiędzy biegów świadczących o wiele szybciej w każdej ze zmian, tym samym przyczyniając się do zwiększenia poczucia Sportowy jazdy swoich dowódców. Ze swojej strony, tryb Śnieg automatycznie dostosowuje parametry pracy zmieniają się osoby i asfalt skomplikowane warunkach obecności śniegu lub niskie umiejętności motorycznych.