Seat Leon 2017: dane oraz pierwsze oficjalne zdjęcia

Seat Leon 2017: pierwsze zdjęciaSeat Leon 2017: pierwsze zdjęciaSeat Leon 2017: pierwsze zdjęciaSeat Leon 2017: pierwsze zdjęcia

Projektowanie i stosunek cena-relacja Są one sukcesem dwa argumenty bieżącego Leon, według badań Seat. Więc pomyśl o tym, jak apuntalarías te dwa aspekty, a jednocześnie nowego kierunku -on maksymalne aspekty łączności, która zmierza Seat celują w najbliższych latach- Jeśli chcesz zrozumieć, co nowego zaoferuje że León przybędzie na początku 2017 roku.

Nadwozie o nowy Seat Leon pozostaną takie same, z 3 i 5 drzwi, plus rodzina ST. Oprócz aktualnych wykończeń Referencje i Style, wysoki zakres zostanie podzielona na dwie części przez FR orientacja sportowa, odnowiony Lion będzie oferować Xcellence że przeznaczony do komfortu i luksusu, w dużej mierze w celu przyciągnięcia klientów flotowych a poziomem cen wariantu sportowej. Wykończenie może być wyposażony Opcjonalnie adaptacyjne tłumienie takie jak FR, ale z bardziej komfortową kretynów. Poza Xcellence być uznane przez jego chrom, konkretnej kratki, jak i konfigurowalnego oświetlenia wnętrza w ośmiu odcieniach. Seat mówi nowy pakiet środków akustycznych, w tym nową szybę jest wliczone akcentować uzyskać komfort w León.

Wraz z tych wykończeń z wersją uruchomić nadal będzie oferować Seat Leon Xperience z wysokim korpusem, możliwość AWD strzały i estetyczne wzięte ze świata SUV, z tych samych kombinacji silnika. Wariant sport Cupra przyjść później. W rozdziale mechanicznym zadebiutuje nowy Seat León 1,6 TDI 115 KM a na niektórych rynkach, połączenie z napędem na wszystkie koła z silnikiem 2.0 TDI 150 KM DSG siedem-szybkości, 184 zakończone z rodziny Diesel. Benzyna, turbo cztery warianty już wiadomo, 1,2 KM 110, 125 i 150 1.4 konie, więcej 1,8 180 KM. Oczywiście również to cechy symboliczne 1,4 TGI stanie uruchomić na gazie ziemnym. Ceny nie zostały jeszcze ujawnione, ale zasadniczo nie zmieniają obecne ceny Seat Leon.

Wzór: Seat w wierszu

Lepiej nie próbować naprawić to, co nie jest zepsute, to wydaje się, że najwyższy w odnowie prądu Seat Leon do swojego drugiego cyklu. A ponieważ projekt był jednym z głównych argumentów Seat Leon, niewiele zostało dotknięte. Subtelne zmiany w przednie i tylne, Założę sąsiad zauważył tylko zmiany, gdy masz aktualną i przyszłą Lion obok. Jakby to były wskazując dojrzałości Leon zostały one zaznaczone linie przednie i tylne, które w słowach Alejandro Mesonero Romano, odpowiedzialny za projektowanie siedzenia, służy do zharmonizowania z boku: „Nie ma potrzeby, aby zmienić swój wizerunek”, mówi. Jak to może być, z niezwykłą tempa wzrostu w Europie? Ostre linie osiągnięte w arkuszu Lew w profilu zostały zderzaki, natomiast kratka urósł 40 mm. nowe kolory i nowe wzory kół są dostępne. Full-LED reflektory, które premierę tej generacji Seat Leon w segmencie są dostępne, ale z ledes więcej mocy, aby poprawić wiązkę. Zmiany są na zewnątrz światło może również przyczynić się do przytrzymywania Wysoka wartość resztkowego obecna generacja Seat Leon, która uległa poprawie o 12 procent w stosunku do swojego poprzednika.

Wnętrze Seat LeonSeat Leon z wewnątrz Ateca

Byliśmy w stanie siedzieć w najbardziej wyposażonych wersjach Seat Leon. To ciekawe, że udało stopu feel wizualny lwa, ale pamiętając obrazowo w Ateca: Konsola środkowa może modyfikować, wyższe i rozciągającą się do tyłu, z elektrycznym hamulcem postojowym i jego pion. Kontrole klimatyzacji są wizualnie zintegrowana z blokiem jak w Ateca i jak może to obejmować ładowarka indukcyjna „okno” łączność mobilna -the - i przycisk startowy z „pulsujące” czerwonego oświetlenia stylu Jaguara. W tych jednostkach mogliśmy zobaczyć ekran 8-calowy, co odpowiada tzw Media System Plus jest szerszy i teraz zmieścić dziesięć "„Dotykowy, bez okien "pójść dalej" i przyciski fizyczne są zmniejszone z 10 do zaledwie trzy.

Zamierza uczynić SEAT symbolem marki „połączony samochód” Advances in Leon z najnowszej wersji swojego Easy Connect. SEAT Leon zaoferować pełen link, który zawiera funkcje zarówno Apple i Android, obok Lustro link, Aplikacje replikacji telefonów upoważniony na ekranie samochodu.

Seat opracował już aplikacje z których mogą kontrola stanu z telefonu komórkowego Car, i ConnectApp, z funkcją rozpoznawania głosu i gestów działającej na ekranie.

Seat Leon STWięcej uczestników do Seat Leon

„Bierzemy funkcji zabezpieczeń oferowanych przez platforma MQB które mogą zainteresować Seat klientów”, wyjaśnia szef systemów wspomagania kierowcy. Wyrażenie oznacza, że ​​nie może znaleźć wszystko, co widzimy w zbliżającym restyling VW Golf, ale te elementy, które wprowadzają szczególną wartość dla pieniędzy, że drugi argument sukcesu w obecnej Seat Leon. Jeśli radarów alarmy martwy kąt nie będzie obecny, Zamiast tego lepiej przednia kamera rozpoznaje znaki drogowe. System awaryjne Assist, Zlecono automatycznie spowolnić samochód jest w stanie wykryć nie tylko pojazdy, ale także pieszych i rowerzystów teraz, poprawy bezpieczeństwa zarówno na drodze, i miasta. Nawet jeśli kierowca nie działa i system wykrywania kolizji lub bezpośrednie zderzenie, Lwie może rozpocząć hamowanie przy natężeniu około 1,5 g, aby zmniejszyć ryzyko, że kierowca nie zareaguje. W wersjach z automatyczną DSG, Asystent jazdy dżem -Traffic Jam łączy ASSIST Lane Assistant i sterowania bezpieczna odległość radaru, aby umożliwić pewne zautomatyzowane jazdy do 60 km / h, „W granicach systemu” kwalifikuje Seat prasowej.

Subtelne zmiany dla Seat Leon mamy nadzieję spotkać się wkrótce w większej głębokości.

Możesz być także zainteresowany:

Test Seat Ateca

Tak będzie Seat Arona

jakość Seat