Alfa Romeo na przyszłość: będzie nowy SUV, samochody znikają …

Alfa Romeo SUV poradzić sobie pomyśleć swoją najbliższą przyszłośćAlfa Romeo SUV poradzić sobie pomyśleć swoją najbliższą przyszłośćAlfa Romeo SUV poradzić sobie pomyśleć swoją najbliższą przyszłośćAlfa Romeo SUV poradzić sobie pomyśleć swoją najbliższą przyszłość

Teraz wydaje się, że legendarna marka transalpejskiego Alfa Romeo ma bezpośredni rynek odzyskać i nazwisko w świecie samochód. Lub odległe pogłoski są prawdziwe intencje Grupy Fiat chciał boksować alfa Romeo, sprzedający "przygnębiony" marka Volkswagen Grupa. dziś alfa Romeo Wydaje zaczynają hałasować na rynku z inscenizacji w krótkim czasie średnia Giulia sedan i niedawno SUV Stelvio średniej. nowy sedan On wprowadził bardzo dobry start Stany Zjednoczone a marka zdecydowała, że ​​ich przyszłość nie jest w Europie (także), ale właśnie na rynek USA i Azji.

Wszystko wskazuje na to, znane jako produktu i znanych tendencji, nowy Alfa Romeo Stelvio Trzeba będzie jej znaczenie dobrze przyjęty na rynkach światowych. z Giulia i Stelvio już uruchomiony, następnym krokiem idzie do odnowienia i zwiększenia zasięgu. Pierwszym z nich jest do łagodzenia Mito i Giulietta, dwa modele praktycznie skierowany wyłącznie do Rynek europejski a od alfa Romeo Pytanie więc one być ich następcy. Weźmie pod uwagę interesy w Europie, ale bez klimatyzacji resztę świata. Wszystko wskazuje na to, słuchu osoby odpowiedzialne za Alfa Romeo, że substytuty z mit i Giulietta Nie mogli być konwencjonalne pojazdy użytkowe i kompaktowy do wykorzystania, jakie znamy, ale wzięliby formaty akceptacja i sukces na całym świecie. I tu idea nabiera kształtu na sekundę SUV. alfa Romeo nie ukrywa, że ​​jego zakres nie zajmie Drugi model SUV, ale chodzi o to, aby umieścić w tym nowy model przez poniżej lub w górę Stelvio. Kompaktowy SUV, aby zastąpić Mit i Giulia, To z pewnością byłoby lepiej akceptowane w Europie. Z drugiej strony, lepszy model pasuje do planów ekspansji i konsolidacji Alfa Romeo w Stanach Zjednoczonych i Azji.

Alfa Romeo SUV

Dla tej drugiej opcji, synergie przemysłowe przyjdzie nic więcej i nic mniej niż Maserati aw szczególności SUV Levante. Ten hipotetyczny nowy Alfa Romeo SUV wejdzie w bezpośredniej konfrontacji ze znanych niemieckich producentów. I to jest jeden z celów Alfa Romeo: pragną być alternatywą dla Audi, BMW i Mercedes. W rzeczywistości, na chwilę zaparkowaliśmy plany marki SUV, alfa Romeo chce również opracowanie sedan powyżej Giulia, rywalizować Audi A6, BMW serii 5 i Mercedes E-Klasa. I to także oficjalny że projekt Giulia Sportwagon został ostatecznie odwołany Alfa Romeo, zatwierdzonego rozwoju nowe sportowe.

Przechodząc do drugiego SUV, decyzja o pokrycie wycięcie poniżej Stelvio, projekt nie jest skomplikowane albo widząc synergie grupa. Z szeregów Fiat Jest to stylowy 500 x służyłoby zaproponować inną, jeszcze bardziej elegancki i sportowy, miejski SUV lub średnim znaczek i charakter Alfa Romeo. Nie zapominając, że Jeep jest marką Grupy Fiat / Chrysler i wiele z inżynierii byłoby zgodne dla nowych i przyszłych SUV wszystkich kształtach, rozmiarach i orientacjach. Widząc, jak świat zmienia się, a może całą przyszłość Alfa Romeo przechodzą wyrazić swoją ofertę w wielu SUV dopasowanie.

Możesz być także zainteresowany:

Pierwszy test Maserati Levante

Alfa 4C: jak Ferrari

Top 10 SUV Genewa Motor Show 2017