SsangYong Korando 2015, nowa krew

SsangYong Korando 2015, nowa krew

nowości z sprzęt w hiszpańskiej zakresie SsangYong Korando. Południowokoreański standardowy marki w wersjach diesel Korando system multimedialny z wbudowaną przeglądarkę, zamiast poprzedniego laptopa. Inne urządzenia, które przechodzą zawarte są w standardzie czujniki deszczu i automatyczne światła.

System parkowania tył teraz wyposażony komora tylna Również włączone jako standard w wersjach wysokoprężnych Korando (Dotychczasowy system parkowania włączone tylko tylne czujniki). Wszystko to standardowe wyposażenie stanowi wzrost o cenie zaledwie 300 euro w porównaniu do poprzedniego zakresu Korando.

Tymczasem w Wersja Sport silnik benzynowy 2.0 149 KM również zdarza się zawierać standardowe czujniki deszczu i światła z dodatkową opłatą 100 euro. Z drugiej strony, poziom wyposażenia ograniczony teraz obejmuje podgrzewane tylne siedzenia.

oferując kolorów lakierów W tym kompaktowym SUV zakres jest rozszerzony siedem opcji do wyboru, wszystkie w metalicznym wykończeniem. Jeśli chodzi o rodzaje trakcji, wersje 4x2 można wybrać albo silnik 2.0 benzyna z 149 KM iz D20T 149 KM Diesel 2.0, podczas gdy warianty 4x4 przeznaczone są tylko do wersji diesel na obu poziomach mocy (149 i 175 KM).