od 39,990 euro Infiniti QX30 nowe ceny

Infiniti QX30, Q30 w wersji zwrotnicyInfiniti QX30, Q30 w wersji zwrotnicyInfiniti QX30, Q30 w wersji zwrotnicyInfiniti QX30, Q30 w wersji zwrotnicy

Mimo że padało ponieważ mogliśmy zobaczyć na Geneva Motor Show 2015 wersja koncepcji, i wkrótce będzie to rok przybycia kompaktowy brat, Infiniti Q30, wersja rozjazd wreszcie przybywa w salonach. W tej chwili tylko robi 2.2 Diesel 170 KM, AWD przez wielotarczowe sprzęgło, mógł wysłać do 50 procent momentu obrotowego na tylną oś, a automatyczna skrzynia biegów pilotowany podwójnego sprzęgła 7-biegowa, z ręcznym przemieszczaniem zarówno dźwigni i krzywki umieszczone za kierownicą.

Powiedziano nam od Infiniti Hiszpanii, w krótkim i średnim okresie nie ma do zaoferowania inne kombinacje, takie jak 2.0 turbo benzyna 208 KM dostępnych na innych rynkach, takich jak USA. Tak można wybrać dwa wykończenia: premia lub Premium Tech. Pierwsza część w 39,990 euro, Konto w swojej serii z systemem nawigacji z ekranem dotykowym 7”, dzienne LED reflektory i lampy przeciwmgielne, czujniki deszczu i światła tylne, kontrola parking i ogranicznik prędkości, 7 poduszek powietrznych, w tym, że od nakolanniki siedzeń ogrzewane, System ostrzegawczy zmiana pasa ruchu, zderzenia czołowego i alarm. Premium Tech, który to wymaga nakładów 4.600 euro, z wysokości 44,500 euro, między innymi reflektory adaptacyjne doprowadziły dodaje z automatycznym przełączaniem pomiędzy światłami mijania wysokiego i niskiego głosu, przełącznik trybu rozpoznawania jazdy klawisz trybu głośnomówiącego fotele, kamery cofania i wkładki aluminiowe.

Infiniti QX30 pochodzi z Q30, co z kolei platformie zakładowego z Mercedes Benz Klasy A i mechaniczne GLA. Jeśli chodzi o to kompaktowy 40 mm wyższe podczas prezentacji pręty chromowane na dachu, nadkola i boczne progi granulat z tworzywa sztucznego i chromowane wstawki w zderzakach aby przynieść wam przygód powietrze. Podobnie jak jego brat, Jest produkowany w English roślin Sunderland.

Możesz być także zainteresowany

Infiniti Q30, pachnące GLA

Test Mercedes GLA 220 CDI 4Matic

Infiniti QX30 Concept