Subaru Forester 2016 Modernizacja i wyposażenie

Subaru Forester 2016, zdjęcia odnowionego japońskiego SUVSubaru Forester 2016, zdjęcia odnowionego japońskiego SUVSubaru Forester 2016, zdjęcia odnowionego japońskiego SUVSubaru Forester 2016, zdjęcia odnowionego japońskiego SUV

Jednym z SUV z Subaru, leśniczy, Chodzi o to, aby otworzyć głęboki odnowienie. Oficjalny debiut „restyling” z Subaru Forester odbędzie się w 2015 roku edycji Tokyo Motor Show, które odbędzie się w stolicy Japonii w dniach od 29 października do 8 listopada.

Estetycznie, zmiany wprowadzone Subaru Forester 2016 Nie są one bardzo radykalne. Odnowiona jego przód wygląda małe szczegóły, które podkreślają jej sportowy, podczas gdy tylne światła przejścia o nowy projekt. Modyfikacje również znikomy dla grill, przedni zderzak i reflektory.

oświetlony Subaru Forester to jest jeden element, który zmienia co ważniejsze, łączenie technologii LED z urządzenia adaptacyjnego, który zmienia się promień światła i typ (krótki lub długi), zależnie od warunków oświetlenia i ruchu.

wewnątrz Subaru Forester 2016 Oferuje on przeprojektowany panel instrumentów i materiałów bardziej realne i jakość obrazu (ze skóry i nowych ustawień), który zwraca uwagę na wielofunkcyjny wyświetlacz LCD, Plus nowe podgrzewane fotele i klamki nową ustawę. Jakość audiofile będą korzystać z systemu audio Harman Kardon podpisanego przez znanego specjalistę.

Subaru Forester 2016, podwozie i bezpieczeństwo dni

zawiesiny Subaru Forester 2016 Prezentujemy nowe ustawienie i kalibrowane, z którym japońska firma chce dalszego zwiększenia wygoda bieg. Ze swojej strony, kierunek staje się bardziej bezpośredni i informacyjny, natomiast wersje wyposażone w turbo benzynę będzie mieć nowy dynamiczny system napędowy Aktywny Torque Vectoring, funkcjonować zmienny wektor dystrybucji momentu obrotowego.

rozdział bezpieczeństwo i tych uczestniczy przewodzenie Subaru Forester 2016 Są one wzbogacone o najnowsze osiągnięcia w systemie pas ostrzegawczy odejście, urządzenie Pre-Collision Kontrola hamowania i adaptacyjny tempomat. Dodatkowo można dodać system nadzoru wyposażony w tylnych nowych czujników i radarów.

Mechanicznie, początkowo Subaru On nie wyprzedza każdy nowy szczegół 2016 silniki Forester, zatem a priori same miotające pozostanie. Pamiętaj, że trzy silniki bokser czterocylindrowe są oferowane w Hiszpanii: dwa benzynowe 2.0 150 i 240 KM (wersja turbo) i 147 KM 2.0 Diesel. Prawdziwe istoty Subaru uwagę pełny cykl przedziału z układu napędowego i symetryczne stałego pełnej AWD.

Możesz być także zainteresowany

- Subaru Levorg, nietypowy rodzina

- Subaru XV, o wiele bardziej niż młodszego brata Forester

- Samochody Subaru w Hiszpanii