Skoda RS Kodiaq? Nowy SUV sport, 2018

Kodiaq Skoda RS może być realizowana w 2018 rokuKodiaq Skoda RS może być realizowana w 2018 rokuKodiaq Skoda RS może być realizowana w 2018 rokuKodiaq Skoda RS może być realizowana w 2018 roku

temperatura gorączka SUV rośnie ... i wydaje się, że nie ma lekarstwa na jej dół. Rzeczywistość pokazuje, że dane sprzedaży nowych pojazdów Segment SUV To jest (i będzie) i moda różne samochodów Starają się rozwijać coraz więcej modeli tego typu. Następną rzeczą, którą może przyjść w 2018 Byłoby Nowa Skoda RS Kodiaq, czyli Kodiaq z cechą rodzina Skoda samochód sportowy.

Skoda RS Kodiaq zapewnić więcej soli i pieprzu coraz większą część SUV. W tej chwili będziemy wyprzedzeniem projekt ta nowa Sportowy SUV będzie posiadać elementy estetyczne takich wariantów -parrilla specyficzny przednie, boczne progi, felgi aluminiowe nowej ustawy, a niektóre dodatkowo płata kształcie spojler lub dyfuzor powietrza następnie, wraz z szeregiem cech, które korzystają dynamiczny zwinność, więc spodziewać się więcej, aby zmienić ustawienie zawiesiny i adres.

oraz Skoda RS silnik Kodiaq? Według ostatnich doniesień, bardziej niż prawdopodobne, można zamontować takie same i napędza Skoda Octavia 245, to jest Benzynowy 2.0 TSI 245 KM. Inne wcześniejsze tygodni plotki wskazał wersji RS może być również związany z mechanicznym Diesel -Tylko jak w Octavia RS TDI 184 KM, co w przypadku Kodiaq powinny być połączone w znacznie bardziej energiczny materiał pędny, do przykładem, 2,0 TDI Biturbo 240 silnika KM i obejmuje zakres VW Tiguan.

Skoda RS KodiaqByć realizowane to więcej niż atrakcyjny Skoda RS Kodiaq, zakład SUV Czeska firma zapowiada wielkie emocje, z nowo wydany Skoda Karoq (Praktycznie "clone" Ateca Seat) Oraz 2019 nowy SUV mniejszy niż Kodiaq i Karoq.

Przed przybyciem Skoda RS Kodiaq, w Chiny i przygotować się na powitanie Kodiaq Coupé, wersja, że ​​do tej pory nie potwierdził swój przyjazd na rynku europejskim.

TAKŻE być zainteresowany:

Wszystko SUV że przybędzie w 2018 i 2019 roku

Skoda rozpocznie rywal samochodów Dacia niski koszt