DS 7 Crossback: ceny dla Hiszpanii nowy SUV

SUV DS 7 Crossback, już w sprzedażySUV DS 7 Crossback, już w sprzedażySUV DS 7 Crossback, już w sprzedażySUV DS 7 Crossback, już w sprzedaży

znak DS grupa PSA On otworzył swoje rozkazy Nowy SUV DS 7 Crossback, który będzie dostępny dla rezerwacji od 31,950 euro i którego pierwsze jednostki zaczynają być dostarczone luty 2018. cena najdroższych wersji jest 62.000 euro i odpowiada na specjalnej limitowanej edycji e-Napięta 4x4 który przybędzie 2019.

DS limitowany 7 Crossback Premiere Można nadal zarezerwować on-line, jak zauważył z francuskiej marki.

Mechanicznie, SUV DS 7 Crossback Jest on dostępny z cztery silniki. w benzyna, oferuje PureTech 1,6 180 KM 225 KM 1,6 PureTech, Ten ostatni sprzęga się Automatyczna EAT8 osiem prędkości.

Dla tych, którzy preferują diesel, DS 7 Crossback Można wybrać BlueHDI napędowa 130 KM 1.5 i 180 2.0 KM BlueHDI.

Midyear 2019, Zakres mechaniczny DS 7 Crossback Zostanie ona zakończona wraz z nadejściem nowoczesny i wydajny Wersja hybrydowy z napędem na cztery koła i 4x4-Tense, których łączna moc wynosi 300 KM wynikiem kombinacji 200 KM silników benzynowych i dwa silniki elektryczne (po jednym na osi) od 80 kW.

DS 7 Wnętrze CrossbackPojemność objętości w tułów DS 7 Crossback jest 555 litrów. o ich wymiary, 4,57 m długości jest ogłoszone, szerokość 1,89 m, a wysokość 1,62 m.

DS 7 Crossback: kilka interesujących faktów

Oprócz wszechstronność właścicielem pojazdu, który dostarcza cechy SUV w DS chcą wyróżnić różne opcje dostosowywania, zarówno zewnętrzne i wnętrze DS 7 Crossback. Jednym z przykładów inna Pięć rodzajów wnętrz z którym jest oferowany na rynku hiszpańskim -Bastille, Rivoli, Opera, Performance Line i Faubourg-, dowody wyłączności i rozróżnienia, które chce się ubrać tego modelu.

urządzenia bezpieczeństwo i pomoc jazdy obecne w DS 7 Crossback Są wielorakie. Jednym z najważniejszych jest systemy Podłączone urządzenie DS Pilot, wyposażone w adaptacyjny tempomat inteligentnej, działający z prędkością do 180 km / h oraz pojazdu, który automatycznie kontroluje prędkość i trajektorię. Inny system warto wspomnieć, jest Monitorowanie Uwaga kierowcy, w stanie zauważyć pierwsze oznaki zmęczenie i zmęczenie w sterowniku.

W kategoriach podwozie i dynamiczne zachowanie, DS 7 Crossback może zawierać DS Aktywny Suspension System skanowania, Zawiesinę zdolne do analizowania i "czytać" stan drogi w celu przygotowania pojazdu do nieprawidłowości i osobliwości asfalcie można znaleźć później.