Kalendarz samochodów osobowych i SUV Hyundaia i Kia Nowe w 2017 roku

Hyundai i Kia: ich nowe samochody 2017 na zdjęciachHyundai i Kia: ich nowe samochody 2017 na zdjęciachHyundai i Kia: ich nowe samochody 2017 na zdjęciachHyundai i Kia: ich nowe samochody 2017 na zdjęciach

naprawdę ciekawy i intensywny rok grupa fiat-Kia dla 2017 z uruchomieniem nowe samochody i SUV która przyciągnie uwagę wielu kierowców. Więc nie przegap szczegół, mówimy dokładny czas w którym zostanie uruchomiony każdego z tych modeli (niektóre z nich, wystarczy umieścić na sprzedaż lub sprzedawanych po bardzo krótkim czasie) rynek.

Hyundai i30 (już w sprzedaży)

2017 Hyundai rozpoczął się wraz z wprowadzeniem nowej generacji i30, jego przedstawiciel w Segment C kompaktowy. Oprócz projektowania zmian, najważniejsze z tej nowej dostawy i30 znaleźć najwyższym poziomie technicznym, zmiany w podwoziu, nowy systemy zabezpieczeń Materiały i wykończenia wizualne i rzeczywiste stosowane wewnątrz poprawy. Jesteśmy przed nowy anty-Golf? Od czasu do czasu.

Hyundai elektryczny IoniqHyundai elektryczny Ioniq (już w sprzedaży)

Kilka dni temu, Autopista.es można mieć doświadczenie z pierwszej ręki na pokładzie naszego elektrycznego Ioniq Hyundai, drugiego z wersjami, które zostały przygotowane Hyundai dla tego modelu. Lubili w użyciu i komfort jazdy, autonomia 280 kilometrów i kilka ciekawych elementów wyposażenia to tylko niektóre z atrakcji tego stuprocentowo elektryczny samochód.

Fiat Rodzaju napędowy (sprężyna)

zasięg Hyundai Genesis G90 Przygotowuje za przybycie Nowy silnik wysokoprężny. Silnik ten jest taki sam jak w czasie premierę Santa Fe SUV Santa Fe i Wielki, w tym przypadku, blok 2.2 CRDI 200 KM sprzężona z automatycznym ośmiobiegowej przekładni.

Hyundai Ioniq PHEV (czerwiec)

w lato, przyjdzie Ionic Hyundai PHEV, plug-in w wersji hybrydowej tego modelu. Trzeci wariant Ioniq ogłasza autonomia o 50 km w Tryb elektryczny sto procent.

Kona SUV HyundaiHyundai Kona (wrzesień)

nowy mały SUV lub miejski Hyundai, Kona, Zostanie on wydany we wrześniu z okazji obchodów International Motor Show Niemcy. Według wstępnych raportów, nie będą sprzedawane na naszym rynku dopiero na początku 2018. Więcej informacji Hyundai Kona.

Fiat i30 N (XI)

Pod koniec listopada, Hyundai Zostanie on wydany w segmencie GTi kompaktowy, oczekiwany i30 N. Czy twoi tożsamość? silnik benzynowy turbodoładowany 2,0-litrowy 260 KM, Oprócz własnych szczegółów samochodu wydajności w postaci zawiesin z określonego harmonogramu, hamulce i ponadgabarytowych różnicowy o ograniczonym poślizgu, Wśród innych elementów. Więcej informacji Hyundai i30 N.

Kia Rio (już w sprzedaży)

Już w sprzedaży nowej generacji Narzędzie kia Rio. W jego zasięgu 84 silników benzynowych i Diesel CRDI 100 KM oraz 77 KM i 90 są one zawarte. Jednym z jego głównych innowacji jest dodatek sportowy mety GT Line, dostępne z 1.0 T-GDI silnika 120 KM i 90 KM Diesel. Więcej informacji Kia Rio.

Kia Picanto 2017Kia Picanto (już w sprzedaży)

z długość 3,59 m, Jest już w sprzedaży Nowa Kia Picanto, miasto samochód segmentu A o estetycznych genów najnowszych wydaniach Kia. Wśród jego głównych innowacji, dostępność na koniec roku 1,0 trzy silnik benzynowy T GDI 100 KM, wersja, że ​​staną się Picanto najmocniejszy w historii. Informacje o Kia Picanto.

Kia Optima sportowy samochód PHEV (maj)

Wersja hybrydowa wtyczka PHEV biegu wariant sportowy samochód rodzinny Kia Optima. W sumie, to ogłasza tułów o pojemności 552 litrów rozszerzalna do 1686 litrów jeśli Stoop tylne siedzenia.

Kia Niro PHEV (czerwiec)

Zakres Kia Niro w naszym kraju zostanie zakończona Miesiąc czerwiec wraz z pojawieniem się z Wersja hybrydowa wtyczka PHEV. Ten nowy wariant może podłączony do gniazdka domowego 220V do ładowania baterii. W przeciwieństwie do hybrydowego Niro, to Niro PHEV wzrośnie Autonomia kilometrów w elektrycznym trybie sto procent.

Kia Stonic (listopad)

jak Hyundai z Nowy SUV Kona, Kia Będzie również sprzedać nowy model, który będzie konkurować z rywalami Małe lub miejskiego SUV (Against Renault Captur, Peugeot 2008 Nissan Juke ...). Ten nowy samochód Kia Będzie się nazywać Stonic i obiecuje zaskoczyć z estetycznego punktu widzenia. Informacje Kia Stonic.

Kia StingerStinger Kia (listopad)

Kia Stinger jest sedan z Korei Południowej marka chce przeskoczyć i konkurować z salonów Segment Premium. W jego zasięgu mechanicznego, z Diesel wersja 200 KM To będzie bardzo ciekawy i atrakcyjny dla osób poszukujących alternatywy dla tradycyjnych ekskluzywnych modeli. Więcej informacji Kia Stinger.

Sorento 2018 (koniec 2017)

duży SUV z Kia, Sorento, twarzą do końca roku z ciekawą aktualizacja. Estetycznie, spodziewane są niewielkie zmiany, ale nie w paragrafach bezpieczeństwa i łączności.

Możesz być także zainteresowany

- Hyundai Santa Fe, pierwszy samochód, aby przejechać Antarktyda (zdjęcia)

- Hyundai Tucson, to świetny sposób, aby zobaczyć ten SUV sprzedaży (wideo)

- Kia Sportage, Peugeot 3008 i renault kadjar, co samochód jest lepszy?

- Kia Niro vs Toyota C-HR: Jaki jest najlepszy hybrydowy SUV? staraliśmy