Toyota FR-S Concept Wyścigi, agresywnie egzotyczny smak

Toyota FR-S Concept Racing, swoje najlepsze zdjęciaToyota FR-S Concept Racing, swoje najlepsze zdjęciaToyota FR-S Concept Racing, swoje najlepsze zdjęciaToyota FR-S Concept Racing, swoje najlepsze zdjęcia

nowa Toyota FR-Pojęcie wyścigi Można go uznać za prototyp, a także wersja wyścigowa nowa Toyota S FR który został przedstawiony kilka tygodni temu na Tokio Motor Show 2015.

Premiera Toyota FR-Pojęcie wyścigi odbędzie się w następnym Tokyo Auto Salon 2016 który odbędzie się od drugiej połowy stycznia wydarzeń strojenie i świat personalizacja Główną w Azji (fani tej fascynującej światku rozważyć Tokyo Auto Salon jako jeden z cytatów referencyjnych świecie, przez SEMA Show w Las Vegas i Essen Motor Show).

Jeden z oficerów sporządzających Toyota a także specjalistą w dziedzinie konkurencji, Toyota Gazoo Racing, jest twórcą tej małej bestii pod nazwą Toyota FR-S Concept Racing. Zewnętrzna konstrukcja zawarta w wielu super-aerodynamiczny agresywny wygląd jest jednym z keynotes nowego. z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem węglowym (CFK) Jest obecna w wielu paneli nadwozia, jak również inne funkcje, takie jak aerodynamicznymi osłonami bocznymi i dużą tylne skrzydło. Dzięki obecności tego materiału i usuwania innych elementów, przy czym pierwsza informacja oznacza, że ​​jej masa własna nie przekracza 1000kg.

długość Toyota FR-Pojęcie wyścigi To jest nieco wyższy w porównaniu do produkcji samochodów, Toyota S FR (4,10 m w stosunku do 3,99 m). Szerokość również wzrósł od 1,69 m do 1,73 m, a wysokość zmniejsza się z 1,32 do 1,27 m.

Poziom mechaniczny i techniczny, w tej chwili nie są znane oficjalne dane Toyota FR-Pojęcie wyścigi Gazoo wyścigi. Mam nadzieję, że niektóre zawiesiny zmienna tłumienie kontrola i niezwykle sportowy kretyn i różne korekty kierunku i elektroniczną jednostką sterującą silnika.