Volvo XC40 jest dobrze: nowy SUV zaprezentowany przez pomyłkę!

Filtrowanie nowego Volvo XC40: jestFiltrowanie nowego Volvo XC40: jestFiltrowanie nowego Volvo XC40: jestFiltrowanie nowego Volvo XC40: jest

Tak, przyszedł wycieku. Nieporozumienie Volvo w kraju w Europie Wschodniej w końcu potwierdził to, co było już plotka głośno: nowy kompaktowy SUV XC40 Jest bardzo podobna do 40.1 Praca marka już przewidywano nas dwa lata temu. Dobrą wiadomością, ponieważ po jego obraz jest bardzo atrakcyjny i ukrywa wiele ze swojej wielkiej technologii ostro konkurować z BMW X1, Audi Q3 i Mercedes GLA.

Jeśli weźmiemy pod uwagę oryginalną koncepcję, nowe Volvo XC40 przechodzi klon z wyjątkiem, oczywiście, lusterka (Bardziej konwencjonalnych i mniej futurystyczny) tylne klamki (Teraz z tradycyjnymi uchwytami i bez ukrytych w tylnej szybie) i Kryształy tylne szyby (Obecnie podzielona na dwie części, w wyniku czego prawie jedna trzecia szkła). Marka oficjalnie rozpocznie model następny 21 września na imprezie Autopista.es przyjdzie powiedzieć Ci wszystkie szczegóły. Tutaj można również zobaczyć pierwszy film z modelu.

Volvo XC40 i będzie

Volvo XC40 nowa, Prawdopodobnie już przyjmować zamówienia na koniec roku i trafi na drogi w styczniu 2018, debiuty Nowy CMA kompaktowa platforma modułowa Marka. Tak więc, gdy tylko rozpoczęła modele urodzonych przez nowego przełożonego SPA architektury, takie jak XC90, S90 i XC60, To przychodzi kolej wypraski. XC40 należy postępować zgodnie ze S40 V40 i, kto wie, nie ma spekulacji, nawet z mniejszym SUV: jeden XC20.

Volvo XC40Nie znając całą urzędową informację o nowym Volvo XC40, co możemy zapewnić, że Wewnątrz trwa wiele cech najnowszej X60 i XC90. Tak więc, wszystkie jego wielkie technologia doda jeden Duży ekran dotykowy i uproszczony konsola środkowa i jaśniejsze. Volvo zapewnia również, że będzie to bardzo praktyczne i funkcjonalne SUV, reklamy i nawet nowe przestrzenie dla innowacyjnej przechowywania: jak modyfikacja rozmieszczenia głośników, aby wygenerować więcej paneli drzwiowych, które pozwalają pomieścić od laptopa, tabletu lub butelki wody.

Mechanicznie Sam też wiedzieć, że Volvo XC40 będzie pochodzić z Nowy silnik benzynowy 3 cylindrów 1,5 litra, które powinny być pozwany. Ten silnik stanowią również podstawę do T5 Twin Engine hybrydowy wersja wtyczki, z silnikiem elektrycznym i automatyczny podwójne sprzęgło i 7 prędkości. Ta wersja jest szacowana dla zakresu 50 km. Towarzyszący te wersje są również silniki Drive-E 4-cylindrowy silnik Volvo.

Jeśli chodzi o sprzęt, Volvo XC40 będzie pełnoprawnym i podjąć wiele systemów już widoczne w XC60. A obfite AIDS jazdy, doda jeden częściowo autonomiczny układ napędowy, w stanie utrzymać dystans z pojazdów i przejąć kontrolę nad Gazu, hamulca lub kierownicy do najwyższych prędkościach 130 kilometrów na godzinę. Aparat widzenie peryferyjne 360 ​​stopni, City Safety automatyczne hamowanie lub znany Volvo na wezwanie zakończy świadczenie modelu chcących zyskać dużo grunt wśród kompaktowych Audi, BMW i Mercedes SUV.