Citroën C4 Aircross 2016: odnowienie zakresu i oferty

Citroën C4 Aircross, nowe wykończenia handloweCitroën C4 Aircross, nowe wykończenia handloweCitroën C4 Aircross, nowe wykończenia handloweCitroën C4 Aircross, nowe wykończenia handlowe

Citroën C4 Aircross, bardziej ryzykowny Citroen samochód, po prostu odnowiona z inscenizacji dwóch nowych kolorach: niebieskim i czerwonym Chile Muzzano, z wyłączeniem trzech najbardziej wyrafinowanych wykończeń, oprócz pięciu istniejących odcieni. Ponadto wersje Black Seduction, Kolekcja ekskluzywna Exclusive Plus zostały przemianowane na żywo, Live Edition, czuć Poczuj Edition and Shine odpowiednio, co prowadzi do SUV lekkie pole obecną nazwę w popularnych samochodach Citroën.

Obecnie C4 Aircross Citroën oferuje exclusivamente silnik 1,6 diesel z 114 KM i sześciobiegową manualną relacje, które również stosuje się w jego klona, ​​Mitsubishi ASX i jest dostępne w przedziale cenowym, który idzie z 18.700 euro do 27,525 euro, 3600 euro rabatu kupon włączone.

jest dostępne zarówno w napęd na przednią oś i na cztery koła (Około 2100 euro droższe równa sprzęt), który ma trzy tryby pracy stosowanych w zależności od okoliczności. Czy przednie koła napęd 2WD, 4WD, gdy moment obrotowy jest automatycznie rozdzielane pomiędzy czterema kołami; i trzeci tryb, Lock, która blokuje centralnym mechanizmem różnicowym z niską prędkością, aby poprawić swoje umiejętności w trudnych warunkach. Oczywiście, najlepiej silnik będzie mały koszt w kategoriach zużycia energii dla pierwszych (4,6 l / 100 km 5.0), który jest również 0.8 sekundy szybciej przyspieszenia w zakresie od 0 do 100 km / h. Nie zmienia się, tak, jego zwrotność, która jest reklamowana w bardzo dobrej średnicy skrętu 10,6 m.

Wyposażenie Citroen C4 Aircross

Zmiana nazwy w zakresie To nie oznaczało przekształcenie w urządzeniu Citroën C4 Aircross, która jest jeszcze lepiej niż średnia podczas jazdy z bardzo podstawowym poziomie Live the poduszkę kolanową, wzgórze rozpocząć pomocy, lusterka elektryczne i podgrzewane i tylne załączników Isofix.

C4 Aircross żywo Edition, około 1850 euro droższa, dodać czujnik deszczu i świateł, chłodzony schowek, automatyczny czujnik parkowania z tyłu regulacja klimatyzacji i, podczas gdy Poczuj dodać kolejne 990 euro więcej niż przekłada się na opony stopu 18 „czujnik parkowania i lustra ze zintegrowanym. 1.900 euro więcej dojdziesz panoramiczny dach, głośnomówiący wyjścia, ksenonowe reflektory i przedni czujnik parkowania Poczuj Edition, podczas gdy najbardziej skomplikowanego sprzętu, czyszczenie, ma tamara'a lusterka, czytelnik karta SD, przeglądarka i ekran dotykowy 7”.

Możesz być także zainteresowany

Mitsubishi ASX 160 di-