BMW Seria kwietnia 2017: Coupe, Cabrio i Gran Coupe, zaktualizowane

BMW kwiecień 2017BMW kwiecień 2017BMW kwiecień 2017BMW kwiecień 2017

z 2013 rynek i ponad 400.000 sprzedanych egzemplarzy na całym świecie, BMW serii 4 doszła podczas aktualizacji obrazu, aranżacja wnętrza, silniki, systemy multimedialne i modyfikacje podwozia w tym. Zmiany w tej samej linii i kierunku jak 3 Series 2015 i wpływając trzy ciała Seria 4 uwzględnione we Coupe, Cabrio i Gran Coupe, i rozciągają się, oczywiście, do obu sportier wariantów sagi: BMW M4 Coupe i Cabrio M4. Nowa seria To będzie w sprzedaży od 1 marca 2017.

BMW kwiecień 2017

BMW kwietnia 2017 Series: więcej niż tylko nowy wygląd, sportowa konstrukcja

Matiz do Hue, BMW w kwietniu 2017 roku będzie można znaleźć wiele nowych elementów projektu koncentruje się na generowaniu wysokiej efekt wizualny i szerokość większe poczucie ciała. Chociaż nie istnieją żadne istotne zmiany w wielkości: trzy podmioty, Owocem nowych zderzaków, teraz zmierzyć długości 4.640 m -4,638 m salientes- wersji, 1,825 m szerokości bez zmian-i, w zależności od organizmu, między 1.377 i 1.399 m -the CoUpé- -the Cabrio- m. Według danych dostarczonych przez BMW nie zmienia się współczynnik oporu, z Cx którego bezwzględna wartość 0,29. Istnieje również brak istotnych zmian w stosunku do całkowitej wagi czasowo wersje wychodzących równe silnik lub pomiarów podwozia, podkreślając szerokie rozdzielenie m- -2,810 kół i szerokości górnych prowadnic osi tylnej względem przednich kół -1,545 / 1,594 M dla przód / tył osi, odpowiednio. Jeśli przyjechałeś wzrost efektywności wiele z jego silników, podczas znikają obecny 425d pełnego zakresu i 418d jest zarezerwowana wyłącznie dla ciała z większą pociągnięciem Seria 4-the 50 procent sales-, Gran Coupe. Ale przyjrzyjmy się bliżej wszystkie zmiany.

To jest nowe BMW serii 4 Coupe na zdjęciach

Będziesz odróżnić 4 Series 2017 dla bi-LED reflektory nowej ustawy, Oczywiście, oprawione pierścieniami świateł do jazdy dziennej Są charakteryzowania znaku w ogóle i konkretnego modelu. ewentualnie Wszystko BMW serii 4 będzie reflektory adaptacyjne doprowadziły również zróżnicowane przez Format sześciokątny wzór. z powrotem, poziome linie więcej elementów z blachy, zderzaki konstrukcyjnych, jak również reflektory szerszego niż dotychczas i przerywanych większych rozmiarach. Ponownie, znajdziesz Flared nadkola na tylną oś Są podkreślając dynamiczny charakter serii 4. Sportu i luksusowe wykończenia Będą one nadal różnicować z przodu, przez Formowanie się wokół wlotu powietrza,, natomiast w tylnej strefie odróżnia Reflektory nowej ustawy, Znajduje się w wyższa pozycja przed trzema ciałami. Zaletą i M-Sport, ze wspomnianą Sport i luksusowe, są cztery możliwe linie wykończenia, teraz dostępne z Nowe elementy personalizacji. Istnieje również szersze felgi aluminiowe 18 i 19 cali zakres, a dwa nowe kolory korpus: Snapper Roks niebieski i pomarańczowy zachód słońca.

Jest to nowe obrazy BMW 4 Series Convertible

wewnątrz Nie tylko nowy kontynent, także więcej treści: Od nowa skórzana tapicerka i materiały techniczne, aby podświetlić obszary deski rozdzielczej aż nowa System audio, przechodzącej przez konsoli środkowej z indukcyjna ładowarka smartfony -optional-. Ale to nie wszystko. Deska rozdzielcza może być również wirtualną w przypadku BMW serii 4 Instrukcja zawsze opcjonalnie. nazwie Wyświetlacz wielofunkcyjny Instrument, pozwala on różne konfiguracje grafiki i wyświetlacze według różnych trybów jazdy: Komfort, Eco Pro Sport. System profesjonalna nawigacja mozaiki ikony rozmieszczone na dwóch ekranów umożliwiających Każdy użytkownik organizować skróty w zależności od ich priorytetów. Najbardziej kompletny pakiet nawigacyjny oferuje bezpłatny Bezprzewodowy szybki Internet i podpory podłączenia do 10 urządzeń.

BMW kwiecień 2017

BMW kwietnia 2017: od 150 do 313 KM

Podobnie jak w obecnym zakresie, BMW serii 4 jest nie tylko obraz. W porównaniu do sedana, mają specyficzny strojenie, które przynosi większą dynamikę i przyjemność użytkowania. W przypadku 4 Series Coupe, BMW pracuje zmniejszyć środka ciężkości o 40 mm w stosunku do serii 3 zawsze w stosunku do sedana, Gran Coupe obniża jej środek ciężkości o 30 mm a 20 mm sprawia, że ​​cabrio-. Z tyłu, w międzyczasie, Utrzymuje 14 mm szerszy niż 3 łodygi z których Series. Coupe i Gran Coupe, z kolei, mają mocniejsze tłumienie i lepsze zarządzanie które zgodnie z BMW, zapewnia mniej przechyły, większa równowaga i zwinność. W przypadku Cabrio, Zmiany dotyczą tylko adres. Ewentualnie, trzy korpusy mogą być zamontowane Adaptacyjny zawiesiny z także nowe korekty faktury.

Oba silniki benzynowe jak również wysokoprężny czterocylindrowy i należą do rodziny EfficientDynamics, wszystkie wyposażony w technologię TwinPower Turbo. Wszystkie serie 4 Dzielą trzy silniki benzynowe i trzy diesel. Główną różnicą jest to, że 418d jest zarezerwowana dla Gran Coupe. Pamiętaj, że jest to wariant silnika 2,0 litra archiconocido w sieci, z wydajnością 150 CV w tej serii 4 zużycia paliwa pomiędzy reklamowane 4,1 i 4,5 l / 100 km -depending na dźwigni zmiany biegów i przekładni dla kół, a tym samym, jedna dziesiąta poprawa średniego zużycia wersji wychodzącej.

Tak jest BMW Gran Coupe 4 na zdjęciach

W przypadku wariantów benzynowych 430i 420i i wersje podzielić blok 4 cylindrów 1.998 cm3, z mocą 184 KM i 252 KM, odpowiednio. M4 na zewnątrz, Blok inline 6 jest zarezerwowana dla 440i, z mocą 326 KM. zarówno 430i 440i są dostępne z tyłu lub konfiguracji xDrive z trzech jednostek, w tym ostatnim przypadku, zawsze wiąże się z automatyczną skrzynią biegów Steptronic 8 relacji, Opcjonalnie w wersjach z napędem na dwa koła.

Wracając do Diesel, pożegnanie 425d 224 KM. Z wyjątkiem 418d Gran Coupe, punkt wyjścia dla Seria 4 Seria 4 Coupe i kabrioletu jest 420d z 190 KM, dostępny z napędem na wszystkie koła i wypadku Coupe i Gran Coupe. nowy dane na temat zużycia Wszystkie wersje wyposażone w ten silnik, który jest do dwóch dziesiątych lepiej niż wcześniej -z 4,0 l / 100 km w przypadku coupe z napędem na tył i pole zmienia ręcznie. 430d -z AWD opcjonalnie xDrive w trzech carrocerías- i 435d xDrive "ukryć" silnik inline 6, z 285 KM i 313 KM, w każdym przypadku.

BMW kwiecień 2017

BMW M4 2017: Bestia pozostaje wierny jego ducha

Trochę później niż reszta gamy dołączy do dwóch M4, Coupé i Cabrio, iw którym BMW skupiła się tylko na estetyczne modyfikacje głównie dlatego, że pod maską co wygląd podąża tą samą sześciocylindrowy TwinPower Turbo 431 CV, Prawdopodobnie jeden z najlepszych silników w swojej klasie. Więc następna generacja będzie odróżnić, ponieważ adaptacyjne Led Fros są standardowo ... Albo dlatego nowe fotele przednie teraz włączenie oświetlony logo M. BMW będzie nadal oferować Dostosowanie Pakiet Konkurencja BMW Sport Edition. Według wstępnych danych dostarczonych konsumentowi teraz Różnią się one od 8,3 do 9,1 l / 100 km, w zależności od rodzaju zmiany (automatycznej skrzyni biegów lub DKG podwójnego sprzęgła przekładnia manualna 6 prędkości), w porównaniu do poprzedniego Aktualne 8,8 l / 100 km wersje z manualną skrzynią biegów.

Jest to nowy BMW M4 i M4 Cabrio na zdjęciach

Możesz być także zainteresowany:

Audi A5 i jest głównym konkurentem BMW serii 4

Quadrifoglio Alfa Romeo Giulia, włoski bestia

Wszystkie środkowe primium salony, twarzą w twarz