Opel Monza Concept, ikony coupe

Opel Monza ConceptOpel Monza ConceptOpel Monza ConceptOpel Monza Concept

Były to złote lata historii Opel, ewentualnie z marką stanu, który nie przyszedł dzisiaj. Monza To był majestatyczny coupe salon pochodną senator które, między innymi, technicznie są podświetlone wartość dodaną swoich silników 6 cylindra i Napęd na tylne koła. Ale to historia, która nie dotyka teraz rozmawiać.

Monza pojęcie jest coupé Szokujące roślina powyżej wszelkie inne szczegóły podkreślają swoje podwoje "Gullwing", rozwiązanie z wielu licencji salon samochodowy, ale w przypadku Opel który już obaliły Drzwi konwencjonalny wprost otworu w Meriva... . Monza Nie jest to ustępstwo do projektowania bez ograniczeń i wzięła pod uwagę funkcjonalność i livability tak że, na przykład, pasażerowie tylnych dozwolony bardzo dużo przestrzeni we wszystkich kierunkach i tułowia dostępnych 500 litrów pojemność.

Monza również przyspiesza strategię Opel zaprojektować zegarki zdjęcia jutro. z 3D wyświetlanych obrazów, 18 diod LED utworzyć wielofunkcyjny wyświetlacz całkowicie konfigurowalne i uległy przez Polecenia głosowe i dotykowe, który upraszcza wyświetlanie wyłącznie aktualnych informacji za każdym razem. W tym momencie warto historia resume zniknął Monza, wyprzedził swój czas, co z kolei wydany wyświetlacz cyfrowy, kamień milowy w tym czasie.

Zwracając się do przyszłości, Opel On opracował w Monza pojęcie formą łączności, z którym dzielisz smartfon z samochodem iw którym także inni pasażerowie i zewnętrzne przyjaciele mogą komunikować. I oczywiście połączenie z Internetem Jest częścią inscenizacji Monza. Wszystkie przyszłe trendy są rozważane i Opel Jest rozwija swoje systemy "Samochodu do samochodu" i Car-X", z których opisywany integralne połączenie z innymi użytkownikami dróg, który otwiera kanał komunikacyjny, aby zwiększyć, między innymi obszarami, bezpieczeństwo.

lekka konstrukcja

Ale w tej powłoki awangardy znacznie więcej niż trendu stylistycznego i komputerowego. Monza reaguje na metodzie modułowa budowa zapoznaniu się z nami zaczyna produkować elastyczne, dzięki czemu znacznie upraszcza industrializacji. Ponadto, mamy wreszcie usłyszał mówić o marce lekka konstrukcja. Koncepcja Monza z jego 4,7 metrów ciało waży 1300 kilogramów, Owocem jego zintegrowany inteligentny projekt. mechanika Monza Zaangażowanie się rozwijać wszczepiane do Opel Ampera przez, rozszerzony zakres elektrownia dla których, w Monza to pojawia się jako generator ciepła jednego silnika precedensu trzycylindrowy benzyna 1,0 SIDI Turbo a priori znacznie bardziej wydajny i specyficzne dla ich funkcji. Również współpracuje z gaz ziemny w celu dalszej poprawy oddziaływania na środowisko CO2.