Nowa Skoda Octavia 2017: pierwsze zdjęcia i dane

Skoda Octavia 2017: pierwsze oficjalne zdjęciaSkoda Octavia 2017: pierwsze oficjalne zdjęciaSkoda Octavia 2017: pierwsze oficjalne zdjęciaSkoda Octavia 2017: pierwsze oficjalne zdjęcia

Skoda tylko jeden z jej odsłonięty świetna wiadomość w nadchodzących miesiącach: nowa Octavia. Odnowiona sedan, który przyjmie zlecenia na koniec roku trafią na rynek już w lutym, Jest to bez wątpienia najważniejsza marka samochodu, jego wielki „bestseller”. Prawdą jest, że Skoda stoi 2017 z dużymi nadziejami zdeponowane w ich nowy SUV, Przewiduje się zarówno bardzo duży Kodiaq, jako nowy Yeti i późnego rozwoju. Później nawet być mały samochód pochodzi od Fabii które będą dzielić się z podstawy przyszłej Seat Arona. Ale to nie jest łatwe dla żadnej z nich osiągnie historyczny liczby octavia: W ciągu 20 lat został on sprzedawany w ponad 100 rynkach i sprzedawane 5 milionów sztuk.

Skoda Octavia 2017: InteriorNie ulega wątpliwości, ponieważ nowa Skoda Octavia rozpocznie prowadzenie czeskie zakres w nadchodzących miesiącach. I będzie to robić z Główne zmiany początkowo oczekiwano przypadku odnowienie restyling zamiast kompletnej zmiany pokolenia. Ale wystarczy do obrazu, aby szybko zauważyć, że sedan wyraźnie zmienia swój wygląd z nowy przód, które już wyglądają dobrze Pełne światła LED. A tylna zawiera istotnych zmian. Sędzia dla siebie obrazami.

Skoda Octavia 2017: przestrzeń i technologia

Ale wewnątrz Nowa Skoda Octavia Przedstawia znaczących modyfikacji. Pod względem przestrzeni i wszechstronności, Skoda Octavia pozostanie jednym z liderów w tym segmencie. Zarówno w swojej rodzinnej wersji sedan i kombi, nawet teraz obiecuje wielką ulepszone możliwości zamieszkania, pni 590 i 610 litrów, r (i wysuwany do 1,580 i 1,740 litrów jeżeli złożony tylnych siedzeń), z opcja dodatkowo Combi ponownym montażu bramy elektryczne, które po raz pierwszy przyjeżdża teraz do saloonu. Wzmacnia także inteligentne rozwiązania "Simply Clever„Dodawanie teraz z konfigurowalny kluczem, który pozwala wielu użytkownikom zapisać własne ustawienia pojazdu, podgrzewaną kierownicę, składane stoliki w oparciach przednich foteli, botelleros które obiecują łatwe otwieranie butelek PET, zdejmowaną latarki w bagażniku ...

Ale gdzie indziej to ewoluuje w ramach nowego Skoda Octavia jest w technologii, sprzęt i łączność. Na początek, teraz wydanych nowych systemów informacyjno-rozrywkowych, które oferują do 4 opcji (huśtawka, Bolero, Amundsen i Columbus), wszystkie z pPojemnościowe antallas ze szklaną w odpowiedzi na lżejszą dotyku. Columbus, dodatkowo wyposażone w system nawigacji z 9,2 cala na pełnym ekranie, oferuje również możliwość posiadania karty SIM WiFi i podłączenie modułu do ultra szybkie połączenie szybkości Internetu LTE. będzie oferować system Skoda Connect, infotainment zostanie podzielony na Online CareConnect, dostępne we wszystkich wersjach wyposażenia, z wyjątkiem jakiś wyjątek zostać potwierdzone.

nowa Skoda Octavia od 2017 roku będzie również oferować nowe systemy wspomagania Dotychczas mało dostępny w swoim segmencie. Między innymi, zadebiutuje innowacyjny asystent trailer widzieliśmy już w Volkswagen, System Przód Assist z predykcyjnego ochrony pieszych, lepiej obsługująca parking oraz nowy tylny detektory radarów umożliwia poprawę ich martwym punkcie i alarmowania ruchu krzyżowego. Będzie również oferować zaawansowaną lusterka aparatu.

Skoda Octavia 2017: Silniki

Jeśli chodzi o jego Zakres mechaniczny, nowy octavia lTo pozostawić rynku dzięki bardzo szerokim zakresie: 5 opcji TSI benzynowe i cztery TDI Diesel, wszystkie z obietnicą wysokiej sprawności. Przemieszczenia oscylować, jak zwykle, od mechanicznego 1,0 l (1,0 TSI 3 cylinder) i 2,0 litra, począwszy rynkach, 84 KM i przychodzi do zaoferowania, start, 184 KM top-end ... aż do przybycia przyszłych wersjach sportowych. Automatyczne skrzynie biegów DSG 6 lub 7 prędkości jak silnik, będzie towarzyszył w większości silników tradycyjnych ręcznych zmian.

Skoda Octavia Combi 2017Skoda zapowiada również, że jego napędowych Benzynowy 1.8 TSI i 2.0 TDI będzie oferować wszystkie koła wersji napędu z 4x4. Ponadto, nowa Octavia będzie również mieć Chassis Control opcjonalnie Dynamiczny (DCC), system, który pozwala kierowcy wybrać adres tłumienia tryby jazdy Comfort, Normal i Sport. felgi aluminiowe wahają się od 16 do 18 cali, Obietnice Skoda oraz liczne wzory dostępne. Obecnie nie ma więcej nowa Skoda Octavia, że ​​bardzo szybko prowadzić po raz pierwszy.

Możesz być także zainteresowany:

Przetestowaliśmy Skoda Octavia 1.0 TSI

Skoda przyszłość nadchodzi

Skoda Superb Sportline, sportiest Superb