Duży nowy SUV przyszłości: BMW X7, Audi Q9 …

Więc są one duże SUV-y i luksusowe przyszłościWięc są one duże SUV-y i luksusowe przyszłościWięc są one duże SUV-y i luksusowe przyszłościWięc są one duże SUV-y i luksusowe przyszłości

gorączka SUV temperatura nie obniży w najbliższych latach. Zatrzymujemy się Najważniejsze zmiany, które kończą się w najbliższych latach, W tym przypadku dużych modeli i poziomy wyłączności i jakość że katapulty jak autentyczne flagowe odpowiednich marek. Uprzejmy do tych nazw Nowy SUV BMW X7, Q9 Audi, Porsche Cayenne Coupe, Lamborghini Urus...

Porsche Cayenne CoupePorsche Cayenne Coupe, 2018

Jeśli nadal istnieje promyk prawa fizycznego, że Porsche Cayenne nie jest jeszcze w stanie scupper, 2018 będzie to czas do przemyślenia teorii Newtona. Jego celem było jasno określone od chwili, gdy się urodził, ale teraz nadszedł czas "terytorium znak", Wickers przyjeżdżający do banku narządów grupa VW, doświadczenie i ambicja dać marce Trzecia generacja Cayenne zapalniczki, około 100 kg mniej, ale także bardziej wyrafinowane. Zyski aluminiowe wyeksponowany na ciele i podwozie, które obracają się wokół MLB Evo dostrojony przez architekturę Porsche. Dodaj na nim najnowszą generację zawieszenia pneumatycznego (z trzech kamer), a także ostatni aktywny stabilizator (kontrola elektromagnetyczny), kierownica i czwarty że magiczny dotyk że Porsche był zawsze przynosi zanadrzu. Niespodzianki podwoi się w następnej generacji: jeden dla zwykłej obudowie wydajności, aby poprawić to, co dzisiaj wydaje się nie do pokonania; i drugiego, ponieważ Porsche przyczynia się do moda Coupé i rozszczepia Cayenne w dwóch wersjach nadwozia, ponieważ mają już swoich rywali.

co do Wymiary i konstrukcja, Porsche Cayenne 2018 Będzie to bardziej jak Macan estetycznie, ale Format XL z nieznacznym wzrostem długości. Jeśli chodzi o jego wersji mechanicznych, tam będzie coś dla każdego, choć zaznaczyć Super plug-in w wersji hybrydowej z ponad 460 KM Całkowite zużycie paliwa i przeciętny homologowany o 3,0 l / 100 km.

BMW X5 w 2017

Nowe BMW 3, 5 i 7 serii na rynku, BMW X5 SUV Zaktualizowane akcentami. Jest to zatem zmiana generacji, ale głównym lifting udoskonalić i poprawić linię aerodynamiczny 2017. poprawiła się o ponad 10 procent w wyniku nieznacznego przerzedzenie i rozwoju we wszystkich wydajności silników oczekuje. I prowadzenia więcej asystentów oraz łączność na pokładzie. 2 lata później 2019, radykalna zmiana w BMW X5.

Mercedes GLEMercedes GLE 2018

poprzednia Mercedes M-Class To doprowadziło do obecnego modelu Mercedes GLE w 2018 Będzie on głęboko odnowić. Estetycznie, najbardziej znaczące zmiany na zewnątrz muszą znaleźć się z przodu, ale jest to technicznie gdzie spodziewane są dalsze zmiany, z Platforma budynek MHA już ustalone. Dzięki niej możemy spodziewać się SUV zaoszczędzić garść kilogramów poza skalą. poziom sprzęt, asystenci bezpieczeństwa w ruchu drogowym wszędzie.

Audi Q9

Zamontowany na platformie Nowe Audi Q7, nowa i bez precedensu Audi Q9 możemy uznać jako luksus Audi Q7 horrendalny. W centrum uwagi, tym bardziej zamożnych klientów w Chinach, USA i na Bliskim Wschodzie. Jako wymiary zewnętrzne Audi Q9 będzie nieco dłuższy niż Q7 i wysokości nieco większa niż Audi Q6. W swojej mechanicznej podaży tylko oczekują najpotężniejszy i wyrafinowane, w tym plug-in hybrid wariant e-tron.

BMW X7 w 2020

Po opuszczeniu pierwszego projektu -code F17- The BMW X7 Okaże się silniejsza niż kiedykolwiek w Plany na przyszłość marki. Kodowana teraz jak G07, a nie tylko żywotność wydaje się pewny, ale nie są już wykonywanie prototypów zimowych testów, tak, carrozados jak X5. Biorąc pod uwagę, że ta 2017 BMW X5 przyszłość Będzie to podstawa również potwierdzone SUV Rolls Royce Cullinam, Łatwo jest wyobrazić poziom popytu na marki z tego modelu.

Tak więc, BMW X5 przyszłość będzie sztandar luksusowy i technologia, pozycjonuje się nawet powyżej 7 Series, który dziedziczy platformy jazdy silniki lub asystentów. będzie mierzyć około 5,1 m i będzie mieć warianty 4, 5 i 7 mandatów. Będzie on produkowany w Stanach Zjednoczonych, jeden z jej głównych rynkach. Chiny wyprzedzą kolejny duży procent rocznych jednostek 45.000 przeznaczonych do znaku, podczas gdy w roku 2020, aby osiągnąć prędkość przelotową.

Mechanicznie, BMW X7 znajdą szeroką gamę silników, ze śmigłami sześciocylindrowy, V8 a nawet hipotetyczne V12 600 KM. Jest twój cel? Bentley Bentayga wstać, a także nowe i wyczekiwanych Lamborghini Urus.

Audi Q8Audi Q8 w 2019

w 2019, Widzisz światło Audi Q7 sportiest, na miano Audi Q8. W minionym Hall of Detroit i Q8 Praca prototypu, wraz z podpisaniem czterema pierścieniami dał nam coś innego wykazała pewne akcenty, jak chcesz się skupić marki niemieckiej duży SUV z linii, która będzie przypominają te legendarne Audi Sport Quattro 80. Prawdopodobnie wyjątkowa konfiguracja czteromiejscowy z najlepszych Q7, SQ8 i e-tron włączone.

VW Touareg w 2018 roku

Skręć wrzucić wyższy szczebel lub dwa ... dla Nowy Volkswagen Touareg który otwiera się w 2018. Ponieważ nie będzie marka model z bardziej ciężaru technologicznego. Mimo to zawsze następuje spoglądając wszechświat off-road to, Touareg Koncentruje się ona w stu procentach asfaltu. Większe, ale również niższe. Czekaliśmy kolejne sto kilo mniej wagi. Większość silników jest 6-cylindrowym, będzie benzyna hybrydowy oparty 2,0 TSI a wtyczka Diesel TDI V6.

Lamborghini Urus w 2018 roku

Lamborghini Urus jest drugim SUV zupełnie nie zapomnisz LM002, między 1986 a 1993, 301 fabricadas- jednostka, ale tak wyjątkowy z pierwszym od ponad ukryć pod skórą kanciasty i sportu być Q7 Audi. Który gwarantuje nam przynajmniej poziom powiedział Q7, jeśli nie lepiej. W kwietniu rozpoczyna produkcję pierwszego pre-serię, aby rozpocząć Sprzedaż w 2018 roku.

Możesz być także zainteresowany

- Mercedes GLB 2018: nowy SUV między GLA i GLC

- SUV Aircross Citroen C5 zadebiutuje w kwietniu

- Nissan Qashqai 2017 vs 2014: zmienia SUV najlepiej sprzedających

- Nowy SUV przyszłości oznacza: Qashqai, X3, Q4, Tiguan ...