Opel Mokka Colour Edition, bardziej różnorodne i wyróżnienie

Opel Mokka Colour EditionOpel Mokka Colour EditionOpel Mokka Colour EditionOpel Mokka Colour Edition

Opel miejski SUV, Mokka, Jest zarejestrowana jako interesującą nowość w hiszpańskiej dostępności Zakres nowej wersji Colour Edition.

nowa Opel Mokka Colour Edition Przedstawia charakterystyczny wygląd zewnętrzny który podkreśla dachu, lusterek oraz felgi aluminiowe 18 cali pomalowane na czarno, szkło kolorowe, patelnie w odpowiednik aluminium i chrom wylotu spalin.

Wśród najważniejszych wydarzeń zawartych w Wyposażenie Opel Mokka Colour Edition musimy wspomnieć o kontroli stabilności i trakcji, system pomocy Hill Start, światła do jazdy dziennej typu LED, tempomat, czujnik deszczu i automatyczne światła. Poziom komfortu i rozrywki jest oferowany z dwustrefową klimatyzację, mieszane tkaniny tapicerki / powierzchnie skórzane siedzenia, głośnomówiącym Bluetooth i wejściem USB.

Zakres mechaniczny Opel Mokka, pojedynczy silnik elektryczny, z którym może być połączona w wersji Colour Edition jest diesel 1,6 CDTI 136 KM. Ta wersja silnika Colour Edition może być powiązany tylko z napędem na przednią oś i sześciobiegową manualną skrzynią biegów. Pod względem wydajności, średnie zużycie jest ogłoszony 4,3 l / 100 km i poziom emisji CO2 114 g / km.

cena Opel Mokka Colour Edition jest 25,110 euro, opłaty, które należy odjąć oficjalną marką dyskontową oraz pomoc na zakup Pive 8 planu.