Skoda Kodiaq Coupe potwierdzono

Skoda Kodiaq Coupe, jest sportowy SUV?Skoda Kodiaq Coupe, jest sportowy SUV?Skoda Kodiaq Coupe, jest sportowy SUV?Skoda Kodiaq Coupe, jest sportowy SUV?

platforma MQB Grupa Volkswagen, tak samo jak modele jak opuszczających Ateca Seat, VW Tiguan lub Skoda Kodiaq, wydaje się, że specjalizuje się w rozwoju samochodów SUV. Jeśli w tym tygodniu potwierdziła wprowadzenie na tej podstawie amerykański VW Atlas, będą również wkrótce przybyć Skoda Yeti nowego, co my już wypowiedziane. Ale nie zatrzymują się tam aktualizacja: teraz po prostu wiem, że Skoda będzie produkować zdecydowanie Kodiaq Coupé z których mówiono przez prawie rok.

Wieść awansowała AUTOEXPRESS bezpośrednio przytaczając wypowiedzi szef Skoda, Bernhard Maier. Zgodnie z tymi informacjami, marka już dał zielone światło do rozpocząć produkcję Skody Kodiaq Coupé, Chociaż nie wiem, czy to będzie miał nazwę lub postawić na inną zdystansować się od rodziny. Początkowo produkowane w Chinach i będzie na tym samym rynku azjatyckim, Maier się bezpośrednio, ale przyznaje, że "Chcielibyśmy mieć ten samochód w Europie”. „SUV Coupe jest wspaniałym pochodną. Chcemy, aby marka emocjonalny „wydaje się potwierdziły.

Problem może być postawione w zakresie zdolności produkcyjnej, a nawet w ich Skoda Yeti kolizja z nowymi europejskimi, SUV, które będą rozwijać i konkurować praktycznie w tym samym segmencie rynku. Tak, Skoda Kodiaq postawić Coupe sportową estetykę, Kodiaq inspirowane ale z bardzo rozciągniętej linii dachu iz tyłu co daje bardzo uderzający obraz. Wkrótce będziemy mieli informacje o tym, czy nie potwierdzone dla Europy, ale jeśli przyjedziesz, swojej Jest on podniesiony koniec wejściowego 2017 lub na początku 2018.

Więc zakres Skoda Coupe Kodiaq

Skoda Coupe Kodiaq będzie w każdym przypadku, środki SUV zmierzy około 4,50 m długości i zakład 5 unikalnych miejsc wewnątrz, W przeciwieństwie do Kodiaq oferując do 7 miejsc. W przeciwnym razie będzie to zachować wiele ze swojego wizerunku i jego inteligentne rozwiązania „Simply Clever„Zawiera konfigurowalny klucz w stanie dostosować wszystkie ustawienia dla różnych kierowców, podgrzewaną kierownicę i magazynowania wiele luk, jak powinien pojawić Kodiaq już dzisiaj lub nowy Octavia.

Skoda Coupe KodiaqTa nowa Skoda Kodiaq Coupé, który śledzić linię przedłużony sportowy SUV BMW X6 z, oczywiście, że trafi na rynek towarzyszy również najnowsze rozwiązania mechaniczne marki. Skoda jest sprawdzenie, czy przedsięwzięcie wejściowy, aby wprowadzić małe 1,0 TSI silnik 3 cylindra 115 KM, choć wydaje się trudne, biorąc pod uwagę Seat lub Skoda Octavia Ateca właścicielem i postawić na nim. Już powyżej Silniki 1,4 TSI benzyna i olej napędowy 1.6 TDI i 2,0 TDI by zakończyć ofertę, która powinna dotrzeć do 184 KM. Należy również uwzględnić wersje Greenline hybrydowy i wtyczki. Oczywiście ręczne zmiany zostaną połączone z automatyczną DSG podwójne sprzęgło.

Kodiaq przyszłość Skoda Coupe również trafić na rynek towarzyszy marka nowoczesna technologia. Jak widzieliśmy w tym tygodniu w ogłoszeniu Octavia marka będzie się rozwijać w zakresie łączności, Nowe systemy informacyjno-rozrywkowe w tym pojemnościowych ekranów dotykowych oraz 9,2 cala, z bezprzewodowym dostępem do Internetu i systemu zasilania Skoda połączyć, a także pomaga napędowej. Asystent przyczepa, Front Assist z ochroną pieszych lub nowoczesnych kamer wizyjnych zawsze zakończyć swój sprzęt, w wielu przypadkach jako opcji.

Wszystko to nie oznacza, że ​​ta marka Skoda Kodiaq Coupé będzie odmładzające i zapewniając bardziej atrakcyjne dla swoich modeli, a jednocześnie nadal rozwijać ofiarę SUV, który wyraźnie jest rosnącą wszyscy producenci obrazu. Trzymamy raportowanie ...

Możesz być także zainteresowany:

Wszystkie przyszłe Skoda do 2019 roku

Skoda Atero, czy przyszły coupe hatchback?

Octavia Octavia 2016 vs. 2017