Volkswagen Polo R WRC Street, do 34,650 euro

Volkswagen Polo R WRC UlicaVolkswagen Polo R WRC UlicaVolkswagen Polo R WRC UlicaVolkswagen Polo R WRC Ulica

Linia i zielone światła. rozpoczyna marketingowe Volkswagen Polo R WRC Ulica, wersja inspirowany przez model rajdu który otwiera ten tydzień na WRC 2013 w Montecarlo. Jest to gotowy zamówić limitowany 2500 jednostek, które trafią do pierwszych klientów w ostatni kwartał w tym roku.

VW Polo R WRC staje się sama w sobie najpotężniejszym Historia Polo, Dzięki tym samym silniku co przejażdżki Golf GTI: the 2,0 TSI z bezpośrednim wtryskiem benzyna, który dostarcza w tej wersji 220 KM sił pomiędzy 4500 a 6300 obrotów na minutę 35.7 MKG Moment między 2500 i 4400 obr./min. R WRC Polo wysyła całą tę moc na przednie koła za pośrednictwem przekładnia manualna sześciobiegową. Zdecydowanie wersja GTI silnik jest już 1,4 TSI 180 KM.

Estetycznie, ten nowy sportowy wersji niemieckiej użyteczności emuluje ładunek walki Polo miedzi w 2013 WRC Volkswagen orientuje ten model do publicznego, który ma „bardziej ekstremalnych sportowy, najbardziej ekskluzywny i sportowy design sto procent”. Podając ten dotyk „wyścigi” standardowe wyposażenie, które pochodzi z VW Polo R WRC Street to odpowiedzialny.

tylny spojler Konkretną grupę błyszczący czarny felgi aluminiowe 'Caglari odwiedzający 18 cali Opony 215/35 R18, zewnętrzne obudowy lusterek w kolorze czarnym, winylu konstrukcja WRC, Zaciski hamulcowe niebieski, Reflektory ksenonowe samosterowne i światło LED pure White dla ciała, są odpowiedzialni za dając sportowy wygląd zewnętrzny.

Volkswagen Polo R WRC Street, do 34,650 eurow wnętrze Znaleźć jak najwięcej wyłączne szczegóły, począwszy od wielofunkcyjna kierownica z logo WRC i dźwigni zmiany biegów ze szczególnym WRC projektowania, zarówno z niebieskim szycia, sportowe fotele przednie Alcantara ze specyficznej konstrukcji i funkcji i podgrzewane aluminiowe pedały. Ponadto wyposażenie standardowe obejmuje automatyczna klimatyzacja Climatronic „pakietu” „Noc&Polo " z antyodblaskową wewnętrznego lusterka i czujnik deszczu, tylne czujniki parkowania oraz system RNS 315 radionawigacji Ekran dotykowy pięć cali.

Wreszcie, aby przekazać uczucie sportowej jazdy, jazda Volkswagen Polo R WRC ulicy, XDS różnica ograniczania podsterowności w zakrętach. czysta esencja WRC w wersji ulicznej dostępnych 34,650 euro.