BMW Z4 Concept: tak będzie nowy Z4 Roadster

BMW Z4 Concept, przystawka końcowy Z4BMW Z4 Concept, przystawka końcowy Z4BMW Z4 Concept, przystawka końcowy Z4BMW Z4 Concept, przystawka końcowy Z4

Trzecia generacja BMW Z4 Jest bliżej niż kiedykolwiek: 2018 To będzie rok widzimy nową interpretację niemieckiego roadstera. Czekając, bawarska marka przynosi ten pierwszy jako przystawkę prototyp. BMW Z4 Concept widać na zdjęciach jest ujawniony po raz pierwszy w 2017 Concours d'Elegance w Pebble Beach i przewidywania, oczywiście, linie konstrukcyjne nowego Z4.

Chwilowo musimy zatrzymać się ze szczegółami jego zewnątrz i wewnątrz. My wciąż nie wiedzą nic o mechanice że zachowa swój charakter -Tak że z tylnym napędem, czy powróci do dachu płótnie jak w pierwszej generacji lub chowany hardtop będzie trzymać, aż do miejsca, gdzie praca jest w tym Z4 ustawiona pomiędzy BMW i Toyota dla stworzenia nowych sportów ...

Wiemy jednak, że jest to nowa generacja niemieckiego roadstera zachować nazwę Z4. Jego konstrukcja, jeśli będziesz widział w tej koncepcji Z4 będzie znacznie bardziej agresywny i sportowy co wiedzieliśmy wcześniej. Według BMW, z tego prototypu jest „nowoczesny i sportowy hołd” dla roadstera marki w przeszłości podporządkowuje.

BMW Z4 Concept

BMW Z4 Concept: nowe proporcje

Najbardziej uderzającą w nowy BMW Z4 Concept, Oprócz estetyczny danych i formy, w miejscu w kabinie pasażerskiej. Okap jest krótszy, chociaż wyświetlany długo jak na poprzednich pokoleń, co w rezultacie daje więcej centralna pozycja kierowcy koło od wozu.

Ahead, zwraca uwagę na nos rekina, przednia Kratka z siatką i specjalnej konstrukcji Reflektory „cztery oczy” Dwie rury zachodzą na każdą stronę. W jego boku, nie ucieka naszą uwagę na muskularne nadkola, Dystrybucja powietrza za osią przednią, oznaczone zainstalowanego ciała lub ogromne felgi aluminiowe 20 cali. Powrót, położyć ostateczny szlif tylny spojler i Dyfuzor włókna węglowego, wszystko w szerokiej tyłu z wyraźnym wzorem i niskie.

„Oryginalny” dotyka Na zewnątrz prowadzone również kabina BMW Z4 Koncepcja: wszystko koncentruje się na kierowcy skupić się na tym co ważne, jazdy. Główne pozycje wokół stanowiska kierowcy są ubrani Kolor czarny, podczas gdy reszta kopia elegancki pomarańczowy „Energetyczne” z „zamrożone” wykończenia nadwozia. One dominować nad wszystkimi dwa ekrany, znajduje się prawie na tej samej wysokości i daje poczucie bycia jednym.

„Pojęcie BMW Z4 jest całkowite napędowa maszyna. Zmniejszyć do minimum wymaganego samochodu pozwala kierowcy poczuć wszystkie składniki przyjemność jazdy z większą szczerością. To jest całkowita wolność na czterech kołach „, powiedział Adrian van Hooydonk, Wiceprezes BMW Design Group, na prototypie, który przekaże nam nową generację BMW Z4.

BMW Z4 Concept

Możesz być także zainteresowany

BMW Z4 2018: pierwsze dane i zdjęcia

BMW i Mini przyszłość elektryczny: X3, Mini E i wiele innych ...