Mercedes GLA: nowa generacja kompaktowego SUV-a w 2019 roku

Mercedes GLA: nowy SUV, rzeczywistość w 2019 rokuMercedes GLA: nowy SUV, rzeczywistość w 2019 rokuMercedes GLA: nowy SUV, rzeczywistość w 2019 rokuMercedes GLA: nowy SUV, rzeczywistość w 2019 roku

Mercedes-Benz przygotowuje wielką ofensywę nowe samochody i SUV na najbliższe lata. W tej strategii, ważne jest, aktualna platforma MFA przednie koła napędu samochodów (które opuszczają klasy A, klasy B i GLA) i nową ewolucję nim, tym nowy MFA2, wiemy już od pierwszego prototypu, pojęcie sedan, który doprowadzi do przyszłości Klasa A, klasa B, CLA CLA Shooting Brake i GLA SUV, bohaterem tego artykułu.

Uwolnienie tych modeli, w tym SUV Mercedes GLA, Będzie występować według wszelkiego prawdopodobieństwa późno 2018, rozpoczynając swoją komercjalizacji, według krajów, gdzie udają się sprzedać, aby na początku 2019. Uwzględniając ewolucję tego modelu rejestracji i sprzedaży według danych od stycznia do czerwca 2017 roku (w Hiszpanii, GLA jest trzecim najlepiej sprzedającym się za samochód Mercedes klasa A i C) Klasa, wydaje się jasne, że osoby najbardziej odpowiedzialne za podpisanie Stuttgart mimarán pełnego rozwoju i dostrojenie kluczowym modelem takie jak GLA.

Ostatnia aktualizacja Mercedes GLA To właśnie miało miejsce na początku tego roku, kiedy to kompaktowy SUV zadebiutował jego prąd "resytling" (Patrz Mercedes GLA na Detroit Motor Show 2017). Nowa generacja już rozwija -in Niemcy, i krążyć Zdjęcia szpiegowskie Ten model dotarcie do punkt-zostaw jak powiedziałem wcześniej platformie MFA2, punktem wyjścia jest prototypem Sedan concept przedstawiony w ostatniej edycji Szanghaju. Wszystko wskazuje na to, że różne samochody, które wynikają z tej metody budowy nie tylko dzielić się elementy najbardziej technicznych do poziomu podwozia i na poziomie silników, ale również będzie wiele cech konstrukcyjnych zewnątrz i wewnątrz do nawrotów modele mają być produkowane na tej platformie.

2019 Mercedes GLA SUV2019 Mercedes GLA: projektowanie "rodzina"...

W ten sposób, trzeba myśleć o 2019 Mercedes GLA stylizowane linie i pewne estetyczne i podobieństwa w góry Sedan concept. Jak widać w rekreacji naszej ilustratora Schulte, nie tylko zmienić wygląd reflektory i atrapę chłodnicy, ale także kilkoma "trema" i fałdy ciała. Jeśli chodzi o wymiary zewnętrzne, oczekuje się to bez większych zmian w tym względzie, a także nowej generacji SUV nadal będzie mierzyć długości około 4,40 m.

Wewnątrz Mercedes GLA 2019 Będzie to kolejny element, w którym zauważymy bardziej znaczące zmiany. cyfrowe środowisko To będzie dodatkowo wzmocniony z dużym ekranem dotykowym wielofunkcyjny w pozycji środkowej części deski rozdzielczej i widoczne informacje, których funkcje będą dzielić scenę z centrum duży wyświetlacz (również cyfrowy) Znajdować się za kierownicą. Poziom technologii i sprzętu, rozdział dotyczący bezpieczeństwa i asystentów napędowych obejmuje wiele systemów i urządzeń, takich jak automatyczne wykrywanie zmęczenia kierowcy awaryjnego układu hamulcowego, inteligentnym tempomatem oraz wykaz "ratownik na plaży" zawarte w inteligentny napęd Technologii Mercedes.

Możesz być także zainteresowany

- 2017 Mercedes GLA: kolejna premiera SUV na Detroit Motor Show

- Mercedes klasy X: pick-up i SUV w jednym

- Mercedes GLC vs Volvo XC60: Jaki samochód jest lepszy?